Madonna laukiasi berniuko

 (1)
Popdievaitė Madonna (Madona) per įprastinį patikrinimą ultragarso aparatu sužinojo, kad laukiasi berniuko, trečiadienį pranešė bulvarinis britų laikraštis "The Sun".
Amerikiečių dainininkė ir aktorė patenkinta, kad jos trejų metų dukra Lourdes (Lurdes), kurios tėvas yra buvęs Madonnos asmeninis treneris Carlosas Leonas (Karlosas Leonas), turės broliuką. Kūdikis turi gimti rugsėjo mėnesį.

Apie tai laikraščiui pasakojo dainininkei artimas asmuo. "Jai tikrai nesvarbu kas gims, ji tiesiog nori sveiko vaiko", sakė jis.

41 metų Madonna kovo mėnesį sakė esanti įsimylėjusi būsimo kūdikio tėvą - 31 metų britų režisierių Guy Ritchie (Gajų Ritčį). Madonna taip pat užsiminė apie galimas vestuves.

Tačiau G. Ritchie tėvas Johnas (Džonas) išreiškė abejones dėl greitų vedybų. Madonną jis apibūdino kaip mielą ir paprastą merginą.

"Guy neskubės tuoktis. Aš manau, kad jis tiesiog susitikinėja su Madonna", praėjusį mėnesį sakė režisieriaus tėvas.

G. Ritchie išgarsėjo filmu apie gangsterius "Lok, stok arba šauk" (Lock Stock and Two Smoking Barrels).

Madonna prieš susitikdama su C. Leonu trumpai buvo susituokusi su aktoriumi Seanu Pennu (Šonu Penu). Už C. Leono ji neištekėjo ir išsiskyrė tada, kai Lourdes buvo pusantrų metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (7)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (165)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.

E. Dragūnas neslepia jausmų mylimajai (86)

Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs Egidijus Dragūnas neslepia jausmų naujai savo merginai Kotrynai Kozlovaitei.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.