Madonna laiminga susilaukusi dar vieno vaiko

O prieš dvi savaites pagimdžiusi Madonna su naujagimiu Rocco (Roku) ir trejų metų amžiaus dukra Lourdes (Lurdes) liko Jungtinėse Valstijose.

"Madonna yra puiki mama, o mes visi - puiki šeima", interviu populiariausiam britų bulvariniam laikraščiui "The Sun" sakė G. Ritchie.

"Tėvystė yra neįtikėtinas jausmas. Tai lyg didžiulė meilės banga, bet daug stipresnė", pasakojo filmu "Spyna, buožė ir du rūkstantys vamzdžiai" (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) išgarsėjęs režisierius. Jis neigė žiniasklaidos pranešimus esą naujagimis dėl kvėpavimo sutrikimų gulėjo intensyvios slaugos palatoje.

"Jis mažas, gimė anksčiau laiko, bet ne per mažas. Jis - mielas mažylis", sakė G. Ritchie, taip pat teigęs, kad Madonnos įžymieji komentarai apie britų ligonines buvo tik juokai.

Prieš rugpjūčio 11-osios gimdymą Madonna sakė, jog ligoninės Didžiojoje Britanijoje yra senos ir atsiduoda Viktorios (Viktorijos) laikais. Tuo tarpu G. Ritchie tvirtino, kad jo draugė būtų norėjusi gimdyti Didžiojoje Britanijoje, bet Jungtinėse Valstijose esą lengviau išsaugoti privatumą.

Režisierius sakė, kad su Madonna ketina kurį laiką pagyventi Los Andžele ir dirbti Holivude, bet namo Didžiojoje Britanijoje pora nesirengia parduoti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (5)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (701)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (82)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (209)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (45)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.