Madonna ir kūdikis yra sveiki ir jaučiasi puikiai

Per popmuzikos superžvaigždės Madonnos (Madonos) gimdymą praėjusią savaitę būta "nedidelių komplikacijų", bet kūdikis ir "materialioji" mama yra sveiki ir jaučiasi puikiai, trečiadienį Niujorke sakė dainininkės atstovė spaudai.
Priešingai šios savaitės pranešimams, kurie rugpjūčio 11-osios gimdymą vadino kritišku, Madonnos atstovė Liz Rosenberg (Liz Rozenberg) paskelbė, kad nei motinai, nei naujagimiui sūnui joks pavojus negrėsė.

Kūdikis, kurio tėvas yra dainininkės draugas britų režisierius Guy Ritchie (Gajus Ričis), gimė Los Andžele maždaug 3 savaitėmis anksčiau laiko. Žiniasklaidos pranešimuose teigta, kad kūdikis Rocco Ritchie (Rokas Ričis) gimė po skubaus Cezario pjūvio. Madonna esą į "Cedars-Sinai" kliniką buvo atvežta, atsiskyrus placentai ir prasidėjus smarkiam kraujavimui, o kūdikis galėjo uždusti.

Viename pranešime teigta, kad G. Ritchie, išgarsėjęs filmu "Spyna, buožė ir du rūkstantys vamzdžiai" (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) į klinikos priimamajį įpuolė Madonną laikydamas ant rankų ir šaukdamasis pagalbos.

Tačiau L. Rosenberg tvirtino, kad šie pasakojimai perdėti ir netikslūs. "Vaikas gimė anksčiau laiko, buvo nedidelių komplikacijų, bet Madonnos ar jos sūnaus gyvybei joks pavojus negrėsė", sakė ji.

"Madonna, kūdikis ir (jos trejų metų dukra) Lourdes (Lurdes) yra namuose, laimingi, sveiki ir puikiai besijaučiantys", pridūrė atstovė.

Ji atsisakė smulkiau pasakoti apie gimdymą, neigė, kad placenta buvo atsiskyrusi, kad Madonna į ligoninę buvo vežama itin skubiai. Paklausta, ar kūdikis gimė po Cezario pjūvio, L. Rosenberg sakė nekomentuosianti.

Rocco, pranešama, sveria 2,5 kg, ir, pasak L. Rosenberg, prieš dvi dienas išrašytas iš ligoninės.

Londono bulvarinis laikraštis "The Mirror", remdamasis neįvardytu ligoninės darbuotoju, antradienį rašė, kad kūdikio plaučiai, inkstai ir kepenys dėl deguonies trūkumo pažeisti, jis guli intensyvios slaugos palatoje ir visą laiką stebimas.

Madonna 1989 metais išsiskyrė su aktoriumi Seanu Pennu (Šonu Penu), o jos dukros Lourdes tėvas yra buvęs draugas Carlosas Leonas (Karlosas Leonas).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (8)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (18)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (152)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (29)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (8)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.