Madonna ir kūdikis yra sveiki ir jaučiasi puikiai

Per popmuzikos superžvaigždės Madonnos (Madonos) gimdymą praėjusią savaitę būta "nedidelių komplikacijų", bet kūdikis ir "materialioji" mama yra sveiki ir jaučiasi puikiai, trečiadienį Niujorke sakė dainininkės atstovė spaudai.
Priešingai šios savaitės pranešimams, kurie rugpjūčio 11-osios gimdymą vadino kritišku, Madonnos atstovė Liz Rosenberg (Liz Rozenberg) paskelbė, kad nei motinai, nei naujagimiui sūnui joks pavojus negrėsė.

Kūdikis, kurio tėvas yra dainininkės draugas britų režisierius Guy Ritchie (Gajus Ričis), gimė Los Andžele maždaug 3 savaitėmis anksčiau laiko. Žiniasklaidos pranešimuose teigta, kad kūdikis Rocco Ritchie (Rokas Ričis) gimė po skubaus Cezario pjūvio. Madonna esą į "Cedars-Sinai" kliniką buvo atvežta, atsiskyrus placentai ir prasidėjus smarkiam kraujavimui, o kūdikis galėjo uždusti.

Viename pranešime teigta, kad G. Ritchie, išgarsėjęs filmu "Spyna, buožė ir du rūkstantys vamzdžiai" (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) į klinikos priimamajį įpuolė Madonną laikydamas ant rankų ir šaukdamasis pagalbos.

Tačiau L. Rosenberg tvirtino, kad šie pasakojimai perdėti ir netikslūs. "Vaikas gimė anksčiau laiko, buvo nedidelių komplikacijų, bet Madonnos ar jos sūnaus gyvybei joks pavojus negrėsė", sakė ji.

"Madonna, kūdikis ir (jos trejų metų dukra) Lourdes (Lurdes) yra namuose, laimingi, sveiki ir puikiai besijaučiantys", pridūrė atstovė.

Ji atsisakė smulkiau pasakoti apie gimdymą, neigė, kad placenta buvo atsiskyrusi, kad Madonna į ligoninę buvo vežama itin skubiai. Paklausta, ar kūdikis gimė po Cezario pjūvio, L. Rosenberg sakė nekomentuosianti.

Rocco, pranešama, sveria 2,5 kg, ir, pasak L. Rosenberg, prieš dvi dienas išrašytas iš ligoninės.

Londono bulvarinis laikraštis "The Mirror", remdamasis neįvardytu ligoninės darbuotoju, antradienį rašė, kad kūdikio plaučiai, inkstai ir kepenys dėl deguonies trūkumo pažeisti, jis guli intensyvios slaugos palatoje ir visą laiką stebimas.

Madonna 1989 metais išsiskyrė su aktoriumi Seanu Pennu (Šonu Penu), o jos dukros Lourdes tėvas yra buvęs draugas Carlosas Leonas (Karlosas Leonas).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.