Luciano Pavarottis - jau 40 metų operos scenoje

Įžymusis pasaulio tenoras Luciano Pavarottis 40-ojo karjeros sezono pradžią atšvęs "Madison Square Garden" arenoje Niujorke. Būtent čia garsusis dainininkas ir pradėjo savo karjerą.
64-erių metų Italijos dainininkas, kuris pirmą kartą atkreipė pasaulio muzikos gerbėjų dėmesį į save po įspūdingo koncerto Niujorke 1972-aisiais, paskelbė rugsėjo 14-ąją surengsiantis koncertą ir "City Hall" salėje.

"Galimybė pasirodyti Niujorko teatrų scenose kiekvienam atlikėjui yra pati svarbiausia pasaulyje," teigė Pavarottis. "Aš užaugau Italijoje, tačiau didžioji dalis mano karjeros prabėgo būtent Niujorke, todėl šitam miestui aš jaučiu ypatingą pagarbą ir meilę."

Į 1993-aisiais italų operos solisto Niujorko Cetriniame parke surengtą koncertą susirinko daugiau kaip 500 000 muzikos gerbėjų. Operai neabejingas Niujorko meras Rudolphas Giulianis prisipažino: "Niujorkiečiai žavisi Lucianu ir jo nuostabiais koncertais."

Šiuo metu Pavarottis koncertuoja įvairiuose JAV miestuose, o birželio 6-ą diena gimtajame Italijos mieste Modenoje ketina ir vėl surengti kasmetinį labdaringą koncertą "Pavarottis ir draugai".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.