LRT ieško radijo žinių vadovo

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) paskelbė konkursą radijo žinių tarnybos vadovo postui užimti.
Savaitgalį spaudoje pasirodžiusiame skelbime yra pageidavimas, kad kandidatai turėtų aukštąjį išsilavinimą, žurnalistinio darbo patirtį, darbo kompiuteriu įgūdžių, būtų iniciatyvūs, sugebėtų dirbti savarankiškai. Pretendentai taip pat turi pateikti dvi rekomendacijas.

Paraiškų laukiama iki vasario 15 dienos.

Sausio pradžioje iš LRT generalinio direktoriaus ir radijo vadovės pareigų atsistatydino Algirdas Trakimavičius ir Laima Grumadienė. Sausio 17 dieną laikinuoju LRT generaliniu direktoriumi buvo paskirtas žurnalistas ir dailininkas Vaidotas Žukas.

Netrukus iš darbo buvo atleista Lietuvos radijo žinių tarnybos vadovė Rima Jakutytė.

Prieš savaitę V. Žukas Lietuvos radijo direktore paskyrė Rusijos pilietę, ilgai gyvenusią Sankt Peterburge filologę Jūratę Laučiūtę.

Lietuvos televizijos (LTV) naujienų direkcijos vadovu paskirtas LTV korespondentas Panevėžyje Skirmantas Padedinskas.

LTV direktoriaus pareigas toliau eina Romas Jankauskas.

V. Žuką paskyrusios LRT tarybos kadencija jau yra pasibaigusi, tačiau kol kas Seimui nepriėmus reikiamų įstatymų pataisų, nauja taryba nėra sudaroma. Kol nėra naujos, darbą tęsia senoji LRT taryba.

LRT dabar slegia dideli finansiniai sunkumai - įstaiga skolinga daugiau nei 10 mln. litų. Dėl itin didelių LRT skolų teismo antstoliai yra areštavę LRT banko sąskaitas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (41)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (54)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Specialiai DELFI: iš kelionės motociklu per Indiją grįžęs V. Baumila jau mąsto apie kitus ekstremalius iššūkius (2)

Trečiadienį DELFI Gyvai konferencijoje lankėsi atlikėjas Vaidas Baumila. Visai neseniai jis grįžo iš Indijos, po kurią drauge su bičiuliu keliavo motociklais. Su skaitytojais dainininkas pasidalino ne tik įspūdžiais, bet ir nufilmuota vaizdo medžiaga bei nuotraukomis.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (70)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.