LRT ieško radijo žinių vadovo

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) paskelbė konkursą radijo žinių tarnybos vadovo postui užimti.
Savaitgalį spaudoje pasirodžiusiame skelbime yra pageidavimas, kad kandidatai turėtų aukštąjį išsilavinimą, žurnalistinio darbo patirtį, darbo kompiuteriu įgūdžių, būtų iniciatyvūs, sugebėtų dirbti savarankiškai. Pretendentai taip pat turi pateikti dvi rekomendacijas.

Paraiškų laukiama iki vasario 15 dienos.

Sausio pradžioje iš LRT generalinio direktoriaus ir radijo vadovės pareigų atsistatydino Algirdas Trakimavičius ir Laima Grumadienė. Sausio 17 dieną laikinuoju LRT generaliniu direktoriumi buvo paskirtas žurnalistas ir dailininkas Vaidotas Žukas.

Netrukus iš darbo buvo atleista Lietuvos radijo žinių tarnybos vadovė Rima Jakutytė.

Prieš savaitę V. Žukas Lietuvos radijo direktore paskyrė Rusijos pilietę, ilgai gyvenusią Sankt Peterburge filologę Jūratę Laučiūtę.

Lietuvos televizijos (LTV) naujienų direkcijos vadovu paskirtas LTV korespondentas Panevėžyje Skirmantas Padedinskas.

LTV direktoriaus pareigas toliau eina Romas Jankauskas.

V. Žuką paskyrusios LRT tarybos kadencija jau yra pasibaigusi, tačiau kol kas Seimui nepriėmus reikiamų įstatymų pataisų, nauja taryba nėra sudaroma. Kol nėra naujos, darbą tęsia senoji LRT taryba.

LRT dabar slegia dideli finansiniai sunkumai - įstaiga skolinga daugiau nei 10 mln. litų. Dėl itin didelių LRT skolų teismo antstoliai yra areštavę LRT banko sąskaitas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (51)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.