Sakoma, kad jei myli žmogų, tai Valentino diena yra kasdien. Tai patvirtino DELFI kalbinti Lietuvos pramogų pasaulio žmonės: grupės „N.E.O.“ narys Marius Kiltinavičius su savo širdies drauge Justina Ragauskaite, atlikėjai Haroldas, Paulius Stalionis bei merginų grupės „Blogos mergaitės“ narė Lina. Atlikėjai mielai pasidalijo įspūdžiais apie įsimintiniausią savo gyvenime Valentino dieną, kokia ji turėtų būti, taip pat nepagailėjo patarimų įsimylėjusiems.
Justina Ragauskaitė ir Marius Kiltinavičius
© J.Markevičiaus nuotr.

Šiemet Valentino diena grupės „N.E.O.“ nariui Mariui Kiltinavičiui yra ypatinga. Jis per ją bus nebe vienas. Prieš kelis mėnesius Marius pradėjo draugauti su buvusia televizijos laidų vedėja Justina Ragauskaite. Bet vaikinas nešvenčia šios šventės. Jis mano, jog Valentino dieną gali pasidaryti kasdien. Jis dar abejoja, ar ką nors šia proga, dovanos savo mylimajai.

Tik vaikinas atskleidė, koks turėtų būti jam ir jo merginai romantiškas vakaras. „Dviese būtume namie, prie židinio, gertume vyno, apie nieką negalvotume, o mėgautumėmės vienas kitu“, – pasakoja dainininkas.

Jos draugė šios šventės irgi nesureikšmina. „Nes, kai myli kiekvieną dieną, tai ta diena - kaip Valentino diena, o kai nemyli, tai ir Valentino diena neturi jokios reikšmės, yra eilinė diena“, – pasakoja mergina.

Justina nesupyks, jei Marius jai nepadovanos dovanos, nes jai bus didžiulė dovana, jei jie kartu praleis vakarą. Ji prisipažino, jog švęs su draugu ten, kur žurnalistų tikrai nėra, todėl negali pasakoti. O tokia – vieta, kurioje žinoma pora gali pasislėpti?

„Įsivaizduokit, išsinuomoji namuką Plungės pakrašty, atsiguli ant kailinio kilimo prie židinio, atsidarai vyno, ko gero, kalėdinio užsilikusio, klausaisi Noros Johnes, taurės tuštėja, kulminacija artėja ir pro kaminą į židinį staiga pliumpteli koks „paparacius“ su fotoaparatu. Absurdas. To tikrai Lietuvoje nėra ir galima pasislėpti nuo viešumos“, - juokaudama pasakoja buvusi televizijos laidų vedėja.

Gyvenime nėra romantikas

Atlikėjui Pauliui Stalioniui Valentino diena nėra ypatinga šventė. Jis su savo drauge Lina nevažiuoja į šiltuosius kraštus, nedaro vakarėlio kaip kitos poros. Dar viena – priežastis, kad dainininkas nešvenčia šios šventės, nes koncertuoja. Jis labai džiaugiasi, kad per Valentino dieną koncertų salės būna pilnos. Šiemet irgi ne išimtis.

Atlikėjo draugė Lina – romantikė gyvenime, todėl jai yra svarbi ši šventė. Paulius tai vertina ir pernai jai padarė didžiulę staigmeną. Jis pasakė savo mylimai draugei, jog išvažiuoja koncertuoti. Bet dainininkas pamelavo jai, nes po pusvalandžio prie durų padėjo didelę gėlių puokštę bei šampano butelį ir paskambino į duris. 

„Draugė atidarė duris ir labai nustebo, nes nežinojo, iš kur tos dovanos atsirado. Tik aš po dešimt minučių pasirodžiau. Šiaip aš esu romantiškas tik kūryboje, o gyvenime ne. Tai man yra labai sunku nustebinti draugę. Šiais metais irgi esu sugalvojęs staigmeną savo mylimajai, bet dabar jums neišduosiu“, – kalba dainininkas.

Keps blynus

Atlikėjas Haroldas Šv. Valentino dieną švenčia paprastai. Haroldas su savo širdies drauge, grupės „Pikų panos“ nare Greta pasigamins vakarienę ir visą vakarą bus kartu. Dainininkas dar neplanuoja, kokį patiekalą gamins, nes jis visuomet viską daro spontaniškai, be to, nemėgsta planavimo bei siurprizų. „ Beje, gal ir bus ypatingas patiekalas ir galbūt šita Valentino diena įsimins mums ilgam. Nes kepsime blynus, juk švęsim ne tik meilės dieną, bet ir Užgavėnės“, – pasakoja Haroldas.

Dainininkas mano, jog nėra svarbu, kaip ir kur švęsti šią šventę. „Svarbiausia – suprasti, ką tau tai reiškia. Pastaraisiais metais Valentino diena, kaip ir daugelis kitų švenčių, tapo komercinėmis. Kažkaip norisi tai, kas tikra, švęsti. Nesvarbu, kokį skaičių gėlių žiedų ar už kokią sumą dovaną nupirksi. Svarbu, kad žiūrėdamas į akis savo mylimam žmogui, pasakysi: „ Aš myliu tave", neapgaudinėdamas nei savęs, nei jo“, – pasakoja dainininkas.

Per Valentino dieną liejo ašaras

Grupės „Blogos mergaitės“ narė Lina jau nuo mokyklos laikų nešvenčia Valentinos dienos. Nes, kaip tyčia atlikėja jau kelis metus per šią šventę neturi širdies draugo. Bet būdama moksleivė, ji labai laukdavo Šv. Valentinos dienos. Nes jai tais laikais simpatijų netrukdavo. Atlikėja prisimena liūdną istoriją, kuri nutiko dar mokyklos laikais, Valentino dienos rytą. 

„ Labai ruošiausi ir laukiau Valentino dienos, nes be proto buvo įsimylėjus klasioką ir tikėjausi iš jo sulaukti kokio pasveikinimo ar laiško. Labai didelės viltis dėjau į šią meilės dieną. Ir štai ta diena išaušo, o aš atsikeliu su temperatūra. Aišku, bandžiau nuslėpti nuo tėvų, bet jie pastebėjo ir į mokyklą neišleido. Tuomet mane aplankė liūdesys bei ašaros“, – pasakoja mergina.

Paklausius Linos, ką galėtų patarti įsimylėjusiems, ji atsakė: „ Manau, jog mylinčiai porai patarimų nereikia sakyti. Jei yra meilė didelė, nuoširdi, tai jiems kiekviena diena turėtų būti šventė. Vien dėl to, kad jie kartu, o jeigu tik vaidina, kad yra pora, tada tegul prisidega žvakių, nuperka viens kitam po „baisiai“ originalią dovaną, kažką tokio su širdelėm ir tegul vakarieniauja prie šampano taurės.“

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Prezidentas V. Adamkus įveikė vėžį (79)

Netrukus 91 metų sulauksiantis prezidentas Valdas Adamkus įveikė vėžį, sako medikai.

A. Jagelavičiūtė pataria, kaip neišlaidaujant įrengti stilingą ir praktišką mokyklinuko kambarį (11)

Pasiruošimas mokslo metams neatsiejamas nuo naujų mokyklinių reikmenų, drabužių, o dažnai ir...

Atlikėja A. Vedrickaitė susilaukė pirmagimio ir jau išrinko vardą (36)

Žinoma atlikėja Augustė Vedrickaitė kartu su savo širdies draugu Marijumi Šeiboku susilaukė...

Meilės kaina: A. Valentaitė neteko brangenybių už 140 tūkst. eurų (567)

Viena garsiausių Lietuvos manekenių Asta Valentaitė prarado įvairių brangenybių už daugiau...

J. Arlauskaitė – Jazzu rengiasi išleisti poezijos knygą (83)

Besirengdama savo ir Leono Somovo koncertams Kaune ir Vilniuje DELFI TV konferencijoje...

Top naujienos

Ispanijoje įvykdyta dar viena ataka: nušauti penki teroristai, vilkėję mirtininkų liemenes sužeisti septyni žmonės (112)

Ispanijos pajūrio kurorte Kambrilse penktadienį paryčiais automobiliui „Audi“ įsirėžus į...

Antiglobalizmas – naujasis kvailių socializmas (25)

Remiantis nusistovėjusia ekonomikos teorija, globalizacija „pakelia visas valtis“ ir turi...

Orai: po tikros karščio bangos vėl teks ieškotis megztinio (15)

Vasara tempo nemažina ir jau artimiausiomis dienomis vėl sulauksime tikros karščio bangos: oras...

Lėktuvnešio apsauga kelia abejonių: ant jo nutūpęs dronas liko nepagautas (20)

„HMS Queen Elizabeth“ lėktuvnešis – naujas, modernus ir didelis Jungtinės Karalystės...

Įtampa Vokietijoje auga: prieš rinkimus – spaudimas automobilių gamintojams (1)

Vokietijos pastangos atsitiesti po vadinamojo „dyzelgeito“ skandalo gali labai greitai virsti...

Vilniaus oro uoste po rekonstrukcijos nusileido pirmasis keleivinis lėktuvos (3)

Vilniaus oro uoste po daugiau nei mėnesį trukusios kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos...

Teroristinis išpuolis Barselonoje: 13 žmonių žuvo, apie 100 sužeisti sunkvežimiui taranavus minią atnaujinta 6:54 (799)

Turistų pamėgto Ramblos rajono pagrindinėje gatvėje Barselonoje, į žmonių minią įvažiavo...

Siūlo iššūkį: 30 dienų be cukraus ar kavos ką galima pasiekti (39)

30 dienų be cukr aus, miltų ar kav os. 30 dienų iš eilės nueiti po 8 tūkst. žingsnių ar...

Išpuolis Barselonoje: sulaikyti du įtariamieji (277)

Ispanijos saugumo tarnybos paskelbė įtariamojo, kurio vardu išnuomotas incidente panaudotas...