Kilo abejonių dėl Princesės Dianos sužietuotuvių

Princesės Dianos asmens sargybinis Trevoras Rees-Jonesas paneigė teiginius, jog ji ir Dodis Al Fayedas atostogų Pranzūzijos metu visai prieš pat tragiškąją autoavariją pirko sužieduotuvių žiedus.
Anksčiau Dodi tėvas, "Harrods" parduotuvių tinklo savininkas Mohamadas Al Fayedas teigė, kad jo sūnus ir Diana pirko žiedus Monte Karle, tačiau Rees-Jonesas teigė to nepastebėjęs.

Šį paneigimą išspausdino laikraštis "The Daily Telegraph", publikuodamas ištraukas iš naujosios Rees-Joneso knygos "Asmens sargybinio pasakojimas" (Tha Bodyguard Story), kurioje jis aprašė savo darbo dienas iki pat 1997-aisiais Paryžiuje įvykusios tragiškos avarijos.

Rees-Jonesas prisipažino lydėjęs Dianą ir Dodį Monte Karle, į kurį rugsėjo 23-ią dieną (likus 8 dienoms iki žūties) jie atplaukė jachta. "Jie neįėjo į jokią juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Galbūt kada nors jie ir pirko žiedus, tačiau mitas apie jų įsigijimo aplinkybes ir tikslą tėra tik mitas," prisipažino Dianos asmens sargybinis.

Kaip teigė Dodi tėvas, porelė žadėjo susituokti, todėl jo sūnus Dianai nupirko 240 000 dolerių vertės sužieduotuvių žiedą su briliantu ir smaragdu. Sekmadienį Mohamadas Al Fayedas išreiškė nepasitenkinimą "The Daily Telegraph" pasirodžiusius straipsniu. "Man labia liūdna ir skaudu, kad Trevoras būtent taip papasakojo šią istoriją," sakė jis. "Po visų mano pastangų jam padėti po avarijos, jis bent jau moraliai man įsipareigojęs laikytis konfidencialumo."

Po avarijos Dianos asmens sargybinis ilgai buvo komos būsenoje, o vėliau jam teko patirti daug veido atstatymo plastinių operacijų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.