Kilo abejonių dėl Princesės Dianos sužietuotuvių

Princesės Dianos asmens sargybinis Trevoras Rees-Jonesas paneigė teiginius, jog ji ir Dodis Al Fayedas atostogų Pranzūzijos metu visai prieš pat tragiškąją autoavariją pirko sužieduotuvių žiedus.
Anksčiau Dodi tėvas, "Harrods" parduotuvių tinklo savininkas Mohamadas Al Fayedas teigė, kad jo sūnus ir Diana pirko žiedus Monte Karle, tačiau Rees-Jonesas teigė to nepastebėjęs.

Šį paneigimą išspausdino laikraštis "The Daily Telegraph", publikuodamas ištraukas iš naujosios Rees-Joneso knygos "Asmens sargybinio pasakojimas" (Tha Bodyguard Story), kurioje jis aprašė savo darbo dienas iki pat 1997-aisiais Paryžiuje įvykusios tragiškos avarijos.

Rees-Jonesas prisipažino lydėjęs Dianą ir Dodį Monte Karle, į kurį rugsėjo 23-ią dieną (likus 8 dienoms iki žūties) jie atplaukė jachta. "Jie neįėjo į jokią juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Galbūt kada nors jie ir pirko žiedus, tačiau mitas apie jų įsigijimo aplinkybes ir tikslą tėra tik mitas," prisipažino Dianos asmens sargybinis.

Kaip teigė Dodi tėvas, porelė žadėjo susituokti, todėl jo sūnus Dianai nupirko 240 000 dolerių vertės sužieduotuvių žiedą su briliantu ir smaragdu. Sekmadienį Mohamadas Al Fayedas išreiškė nepasitenkinimą "The Daily Telegraph" pasirodžiusius straipsniu. "Man labia liūdna ir skaudu, kad Trevoras būtent taip papasakojo šią istoriją," sakė jis. "Po visų mano pastangų jam padėti po avarijos, jis bent jau moraliai man įsipareigojęs laikytis konfidencialumo."

Po avarijos Dianos asmens sargybinis ilgai buvo komos būsenoje, o vėliau jam teko patirti daug veido atstatymo plastinių operacijų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (299)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.

M. Katleris sukūrė savo vasaros hito versiją: parodijavo M. Pundziūtės vaizdo klipą (11)

Humoristas Mantas Katleris su kolega Mantu Bartuševičiumi nufilmavo vasaros hitu spėjusio tapti atlikėjos Monique dainos „Palauk dar” vaizdo klipo parodiją.

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (51)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (78)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Šeimos pagausėjimo sulaukęs D. Siaurusaitis parduoda namą (61)

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė parduoda namą, kuriame gyveno devynerius metus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.