„Katinų” šeimos gerbėjai – ruoškitės! Jūsų laukia dar viena ne mažiau intriguojanti ir atvira dainininkų Violetos Riaubiškytės ir Viliaus Tarasovo išpažintis. Godžiai medžiojantys Lietuvoje šiuo metu populiariausios poros gyvenimo smulkmenas tikrai nenuobodžiaus.
Violeta Riaubiškytė ir Vilius Tarasovas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)


Kada Jūsų gimimo dienos?

Vilius – gegužės17d., Violeta – rugpjūčio 25d.Kokį laikrodį nešioji?

Abudu jokio nenešiojam. (šypsosi)Labas, Violeta, ar gyveni Jeruzalėj? Gal. (juokiasi)Ė, jūs rimtai kartu? Rimtai.Kuriame mieste Jums labiau patinka leisti laika: Vilniuje ar Klaipėdoje?


Klaipėdoje. (šypsosi)Viliau ir Violeta, kada žadate tuoktis??? (šypsosi) Greit.Violeta, išduok paslaptį, kaip „sukūdai“, tu man labai graži. (šypsosi) Ir šiaip šauniai čia laikotės, taip ir toliau.


Vilius. (šypsosi)Violeta kada koncertuosi Aukštaitijoje? Nežinau.Violeta, ką darai, kad taip spinduliuoji seksualumu? Super.


Nieko specialaus. (šypsosi)Violetuk, ar tu tikra savo jausmuose? Nes tu man labai graži, o Vilius...


Taip tikra. (šypsosi)Vakar buvau „Reamonn“ koncerte. Kodėl, Jūsų manymu, Lietuvoje nėra nei tokio lygio, nei tokio nuoširdumo muzikos?


Man nepatinka „Reamonn“. (šypsosi)Pavydžiu jums kantrybės su nemaloniais klausimais... Viliau, sakyk, koks tavo mėgstamiausias dainininkas, grupė?


Brian Mcknight, Usher, “Boyz II Men”...Violeta, gal tau „pacanai“ iš Gariūnų su „kapišonais“ ir treningiukais patinka? Nes Viliux toks ir atrodo, gaila, kad „Inkaro“ gamyklą uždarė, nes greitai pritruks „Inkaro kedukų“. (šypsosi) Ką tada darysit?


Nusišausiu. (šypsosi)Iš šalies susidaro toks įspūdis, kad Violeta „paradui“ vadovauja 100%. Pvz.: Reditos atsiliepimai spaudoje apie LTV dainų dešimtuką, kuomet Violeta ne tik kad dalyvavo visose repeticijose, bet dar ir kandžiai, užgauliojančiai viską kritikavo Reditos sąskaita...


Ji buvo keliose repeticijose kaip ir Reditos vyras, jeigu ką (šypsosi),o jų metu neištarė nei vieno žodžio ir nei vienos replikos. (šypsosi) Reditos kažkoks įsižeidusios melas!Vio, ar tau visados patiko jaunesni vyrai?

Amžius nesvarbus. (šypsosi)Žinau, kad Vilius mėgsta alų. O ką tu, Violeta, iš gėrimų su laipsniais labiausiai mėgsti?


Vyną. (šypsosi)Va toks šokiruojantis klausimukas: ar analinį (seksiuką) praktikuojat?


Ne tavo reikalas. (šypsosi)Viliau, ar galima prognozuoti, kad bavarai išsiskirs? Zvonkus – pas Zvonkę, tu pradėjai solinę karjerą, o Liesis – pas savo Eglutę...


Prognozuoti visada galima. (šypsosi)Viliau, atsakyk, kodėl propaguoji tą šlykštų juodžių apsirengimo stilių?


Tu rasistas gal???? (šypsosi) Rengiuos taip, kaip patinka man. (šypsosi)Ar buvote „Auksiniuose svogūnuose“? Ne, nors ir kvietė. (šypsosi)Kaip reagavo jūsų tėvai į jūsų santykius? Gerai, jie laimingi, kai vaikai laimingi. (šypsosi)Viliau, kodėl nebedainuoji su grupe „Bavarija“? Ačiū.

Dainuoju.Viliau, tavo stilius dabar panašus į Timberleiko? Ar tik taip atrodo, ar kažką panašaus bandai?


Bandau geriau. (šypsosi)Viliau, gal tu „skinas“ (juokiasi)? Ne. (šypsosi)Žaviuosi Violeta kaip atlikėja ir buvau priblokšta, kai per savo albumo pristatymą nuostabiai dainavo šokdama. Ar tai nebuvo fonograma?


Ne, ji dainuoja gyvai. (šypsosi)

Violeta, kodėl Reditai trukdei mokytis dainuoti, neatlipdama nuo savo meilės? (juokiasi) Nemanai, kad neatstodama nuo Viliaus greit jam nusibosi? (juokiasi)


Nieko aš netrukdžiau, manau, kad jai net mokslai nepadėtų. (šypsosi)Kodėl nedalyvavot „Eurovizijoje“?

Nebuvo tinkamos dainos. (šypsosi)Mačiau kažkokią laidą, kur jūs kartu dainavot, ir vos nenumiriau iš juoko, kai pamačiau, kaip Viliukas mėgdžioja Justino Timberlake‘o šokio judesiukus. Galvoji, kad taip atsiras daugiau gerbėjų??? Ar čia ką norėjai tuo parodyti?


Jo aš mėgdžioju jo ūgį ir svorį. (juokiasi)Gal paprastesnius veidelius padarykite, nes nekokie, gal klausimai nepatinka, ne tokių tikėjotės?

Būtent tokių ir tikėjomės, juk čia Lietuva. (šypsosi)Kas Vilių labiau traukia prie Violetos: spinduliuojamas seksualumas ir moteriškumas ar šiaip kokia vidinė savybė? Violeta, išduok dietos paslaptį. (šypsosi)


Žmogiškos savybės. (šypsosi), dieta – Vilius. (šypsosi)Violeta, ar negalvojat apie išėjimą iš „Penktadienio muzikos šou“? Jūs tokia puiki dainininkė, bet ta laida jums kažkaip netinka... Nepykit už nuomone.


Iki sezono pabaigos – ne. (šypsosi)Ar nežadate kartu išleisti albumo? P.S. Jūs vienas kitam labai tinkat. (šypsosi)

Gal kada nors. (šypsosi)Mėgstate provokacijas? Iš pasirinktų klausimų drįstu taip sakyti.

Nu visai nieko kartais pakvailioti. (šypsosi)Ar dabar jūs dažniau pradėsit dainuoti duetu?

Gal. (šypsosi)Riaubiškyte, a tava papai tikri?

Plastmasiniai. (juokiasi)Viliau ar pristatei jau Violeta savo tėvams?

Taip.Sveiki, Viliau ir Violeta. Žaviuosi Jūsų pora, todėl noriu paklausti, ar vis dar mėgaujatės draugystės pradžios teikiamais malonumais? (šypsosi) Atrodote laimingi iki pačių ausų galiuku, todėl sprendžiant iš to galiu teigti, kad vis dar susižavėję vienas kitu.


Tikrai taip. (šypsosi)Viliau, kodėl nebekoncertuojate su „Bavarija“?

Koncertuojam, bet gal šiek tiek mažiau. (šypsosi)

Kokį auto vairuojate? Ačiū Violeta – „Lexus“, Vilius – BMW.Ar jautriai reaguojate į nemalonius, kartais įžeidžiančius komentarus? Ar teko dėl to ašarą nubraukti?


Tikrai neteko. (šypsosi), nekreipiam dėmesio. (šypsosi)Violeta, duok ir Viliui atsakyt, o gal tu jį po padu laikai? (juokiasi)

Aga. (juokiasi)Kada Jūs susipažinot? Seniai. (šypsosi)Šiaip man patinka Violetos dainos, bet norėjau paklausti, kodėl ji nekuria originalių dainų, o tik verčia užsienio atlikėjų dainas ir pateikia jas kaip savas?


Nepateikinėja kaip savas, visur parašyti autoriai (šypsosi), o aš jai irgi tą patį sakau ir manau, ji į tai reaguoja. (šypsosi)Jau geriau Vilius „Penktadienio šou“ negu Kučas (juokiasi), vien per reklamą pamačius norisi TV per langą mesti.


Tarp kita ko, tai aš dalyvavau tos laidos atrankoje ir prodiuseris labai norėjo, kad aš tebūčiau su Violeta, čia jau prieš kokius tris metus, bet po to pagalvojo, kad vyresnei publikai labiau patiks Kučis. (šypsosi)Violeta, ar sutiktum dalyvauti erotinėje fotosesijoje? Daug vyrų to labai laukia.


Tikrai nesulauks. (šypsosi)Violeta, baik žviegti per „Penktadienio muzikos šou“. Ok. (juokiasi)Ar nepavargstate nuo dėmesio jūsų meilei? Ar nepasiliekate dvasiniais ubagais, kai jūsų baltinius karsto kur netingi ir kas netingi?


Pavargstam. (šypsosi)Ar Violeta palepina kulinariniais šedevrais (šypsosi)? Nerealiai. (šypsosi)Violeta, ar esi iš tų, kurios vos pabudusios bėga į vonią dažytis, kad vaikinas nepamatytų Jūsų be makiažo?


Aš miegu su makiažu. (juokiasi) Vilius: ji graži ir be jo. (šypsosi)Viliau, Turiu tau pasiūlymą, vertą 1000000 $. Nebedainuok, nes kitoje veikloje tau seksis žymiai geriau. Čia visiškai nuoširdžiai. Sėkmės


Kokioje veikloje????? Ok, baigiu su dainavimu. (juokiasi)Klausimas Viliui. Ar Violeta gali tikėtis, jog tu ją vesi (daugelis įsimylėjusių moterų apie tai slapčiomis svajoja), ar į šį klausimą šiandien tegali atsakyti ką nors abstraktaus, pvz.: „pagyvensim – pamatysim“.


Gali tikėtis (šypsosi), bet pagyvensim – pamatysim (šypsosi).Kada supratote, kad norite būti kartu? Ar lengvai apsisprendėte?

Iš karto, kai prasidėjo artimesnis bendravimas. (šypsosi)Ar E. Kučinskas iš laidos „Penktadienio Šou“ nepradėjo pavyduliauti, kad jo vieta gali užimti V. Tarasovas?


Jo, kinkos jam dreba. (juokiasi)Bus daugiau...

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Atlikėja S. Chlevickaitė batų porai nepagailėjo ir viso honoraro: pasidaviau gerai nuotaikai (15)

Aktyviai koncertuojanti ir renginius organizuojanti charizmatiškoji Saulenė Chlevickaitė žino,...

Garsenybės vasarą palydėjo V. Baumilos koncerte (6)

Vasariškai nusiteikę ir šypsenomis pasipuošę žinomi žmonės rinkosi į žinomo atlikėjo Vaido...

Plagiato skandalas: J. Statkevičius prašo visuomenės padėti rasti iš jo vardo uždirbančius sukčius (80)

Dizaineris Juozas Statkevičius jau kelias savaites bando išsiaiškinti sukčius, besikraunančius...

S. Stavickis-Stano laukia šeimos pagausėjimo: tai labai džiugi žinia (24)

Atlikėjas Stanislovas Stavickis-Stano kartu su žmona Indre laukia šeimos pagausėjimo. Žinomai...

50-metį švenčiantis A. Mamontovas: turiu prastą skonį drabužiams, todėl visada atrodau jaunai pasveikino ir D. Grybauskaitė (37)

Trečiadienį, rugpjūčio 23 dieną Andrius Mamontovas švenčia 50-metį. Jubiliejaus proga...

Top naujienos

Orai: paskutinį vasaros savaitgalį – šioks toks pagerėjimas (10)

Antroje savaitės pusėje orai bus vėjuotesni, vieną šalies pusę lietus merks labiau nei kitą....

Liūdna žinia: L. Lekavičius dėl traumos priverstas praleisti Europos čempionatą (97)

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad per rungtynes su Islandija Lukas Lekavičius patyrė sunkesnę...

Individualių statybininkų įkainiai priartėjo prie įmonių tarifų (200)

Būsto rinkos aktyvumas didina statybininkų darbo įkainius. Nors individualiai dirbantys meistrai...

Metė gerai apmokamą darbą Škotijoje ir grįžo į Lietuvą: nežinau, kur žmonės mato tiek negatyvo (206)

Agnė Butautaitė iš emigracijos grįžo pernai ir iškart ėmėsi veikti – Panevėžio centre,...

Atsarginį variantą jau paruošęs D. Adomaitis pyko: taip ir įvyksta kvailos traumos (20)

Sausakimšoje „Šiaulių“ arenoje Lietuvos rinktinė be didesnio vargo 84:62 susitvarkė su...

Be susižeidusio L. Lekavičiaus likusi Lietuvos rinktinė pranoko Islandiją (220)

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos krepšinio rinktinė kontrolinėse rungtynėse Šiauliuose...

Jaunasis filosofas įvardijo, ko trūksta šiuolaikinei kartai (36)

Klasikinių mokslų magistro studijas Kembridže ( Jungtinė Karalystė ) su pagyrimu baigęs ir šiuo...

Nustebsite pamatę: dizaineris sukūrė išskirtinius vandens mylėtojų kostiumus (6)

Žmonėms, kuriems vanduo, jūros bangos ir smėlis yra visas gyvenimas, mados dizaineris Thomas...

Įspūdingomis asmenukėmis išgarsėjęs vaikinas visose savo nuotraukose slepia žinutę vienam žmogui (4)

Natūralu, kad tėvai paprastai nerimauja, kai jų vaikams tenka vykti į užsienį. Tad norėdamas...

Šį bruožą turintys žmonės labiau linkę į neištikimybę (21)

Visi, kurie būna neištikimi savo antrajai pusei, turi vieną bendrą bruožą. Tokią išvada...