K. Prunskienė siūlo peržiūrėti valdžios modelį

Tai ji sakė šeštadienį Vilniuje vykstančiame ketvirtajame suvažiavime, kuriame partijos nariai pasiruoš savivaldybių tarybų rinkimams bei reformuos partijos pavadinimą.

K. Prunskienė pažymėjo, kad naujosios demokratijos principai turi didesnę perspektyvą nei dabartinės valdžios modelis, kai "valdžia tampa trofėjumi, kuris yra pasidalinamas su bendražygiais".

MP/ND lyderė išreiškė nusivylimą dabartine strateginių objektų privatizavimo eiga, o ypač koncerno "Mažeikių nafta" pardavimu.

Ji taip pat teigė, kad reikia koreguoti "per daug politizuotą" užsienio politiką. K. Prunskienė sakė nesanti nei euroskeptikė, nei eurooptimistė, o laikanti save eurorealiste bei pabrėžė, kad bendradarbiavimas su Rusija galėtų subalansuoti Lietuvos užsienio politiką ir užtikrinti ilgalaikį taikų sugyvenimą Europos mastu.

Parlamentarės nuomone, Lietuvos derybininkai su Europos Sąjunga neturi paaukoti nacionalinių interesų Europos interesų vardan. Ji kritikavo Lietuvos poziciją dėl Ignalinos jėgainės uždarymo.

Suvažiavimą stebėjo apie 100 svečių - LDDP ir socialdemokratų lyderiai Česlovas Juršėnas ir Vytenis Andriukaitis, Lietuvos laisvės lygos pirmininkas Vytautas Šustauskas, Naujosios sąjungos, Krikščionių demokratų sąjungos atstovai.

Konferencijoje MP/ND suformuos naują partijos tarybą, pakeis pavadinimą. Nuo šiol partija vadinsis Naujosios demokratijos partija.

Suvažiavime taip pat bus ruošiamasi savivaldybių tarybų rinkimams - tvirtinami kandidatų sąrašai, rinkimų nuostatos. MP/ND ketina dalyvauti rinkimuose į 30 savivaldybių tarybų. Anykščiuose, Kaune, Visagine numatoma sudaryti koalicijas su socialdemokratais, LDDP bei Naująja sąjunga (socialliberalais).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (11)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (13)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (39)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (8)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (26)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.