K. Prunskienė siūlo peržiūrėti valdžios modelį

Tai ji sakė šeštadienį Vilniuje vykstančiame ketvirtajame suvažiavime, kuriame partijos nariai pasiruoš savivaldybių tarybų rinkimams bei reformuos partijos pavadinimą.

K. Prunskienė pažymėjo, kad naujosios demokratijos principai turi didesnę perspektyvą nei dabartinės valdžios modelis, kai "valdžia tampa trofėjumi, kuris yra pasidalinamas su bendražygiais".

MP/ND lyderė išreiškė nusivylimą dabartine strateginių objektų privatizavimo eiga, o ypač koncerno "Mažeikių nafta" pardavimu.

Ji taip pat teigė, kad reikia koreguoti "per daug politizuotą" užsienio politiką. K. Prunskienė sakė nesanti nei euroskeptikė, nei eurooptimistė, o laikanti save eurorealiste bei pabrėžė, kad bendradarbiavimas su Rusija galėtų subalansuoti Lietuvos užsienio politiką ir užtikrinti ilgalaikį taikų sugyvenimą Europos mastu.

Parlamentarės nuomone, Lietuvos derybininkai su Europos Sąjunga neturi paaukoti nacionalinių interesų Europos interesų vardan. Ji kritikavo Lietuvos poziciją dėl Ignalinos jėgainės uždarymo.

Suvažiavimą stebėjo apie 100 svečių - LDDP ir socialdemokratų lyderiai Česlovas Juršėnas ir Vytenis Andriukaitis, Lietuvos laisvės lygos pirmininkas Vytautas Šustauskas, Naujosios sąjungos, Krikščionių demokratų sąjungos atstovai.

Konferencijoje MP/ND suformuos naują partijos tarybą, pakeis pavadinimą. Nuo šiol partija vadinsis Naujosios demokratijos partija.

Suvažiavime taip pat bus ruošiamasi savivaldybių tarybų rinkimams - tvirtinami kandidatų sąrašai, rinkimų nuostatos. MP/ND ketina dalyvauti rinkimuose į 30 savivaldybių tarybų. Anykščiuose, Kaune, Visagine numatoma sudaryti koalicijas su socialdemokratais, LDDP bei Naująja sąjunga (socialliberalais).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (314)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (66)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.