Julija Jačėnaitė - džiazo mokytoja

 (43)
Aktoriaus Sigučio Jačėno dukra, visiems malonius prisiminimus kelianti Saulės Zuikutis bei televizijos laidos „Tas džiazuojantis pasaulis“ vedėja Julija Jačėnaitė ketina tapti diplomuota muzikos mokytoja. Antrus metus estradinio dainavimo subtilybių privačiai jaunimą mokanti Julija nutarė pagilinti muzikos pedagogikos žinias Vilniaus pedagoginiame universitete.
„Šiemet baigiau džiazo vokalą Vilniaus kolegijoje, bet to neužtenka. Kad galėčiau dėstyti, reikia pedagoginio popieriuko. Savo mokiniams sakau, kad neturiu 40 metų mokytojos darbo stažo, bet scenoje dainuoju nuo ketverių“, – teigia 21 metų džiazo grupės „Julia Jazz Trio“ vokalistė, šiuo metu turinti tuziną norinčiųjų išmokti profesionaliai dainuoti.

Jaunos, bet puikiai žinomos džiazo dainininkės pamokas lanko ir ketverių metų vaikai, ir 26 metų jaunuoliai. Julija pastebėjo – kuo jaunesnis mokinys, tuo jis imlesnis.

„Su 16-mečiais dirbti ne mažiau įdomu. Tačiau dažnas yra prisižiūrėjęs realybės šou ir tikisi iškart tapti garsiu dainininku. Bandau paaiškinti, kad žiūrovų stadionas po kojomis jiems tikrai negulės“, – šypteli J.Jačėnaitė ir prisipažįsta, kad dėstytojos darbas jai patinka.

Ji mėgsta mokytis su savo studentais ir matyti, kaip jie tobulėja: „Stengiuosi su mokiniais kuo daugiau bendrauti. Pasikviečiu juos į savo koncertus, o su gabiausiais net scenoje padžiazuojame. Jiems tai yra įvykis“.

Ne viename tarptautiniame džiazo festivalyje dalyvavusi ir begalę apdovanojimų pelniusi mergina mano, jog kol kas šis muzikos žanras Lietuvoje nėra populiarus: „Daugelis net nežino, kas tai yra. Pamokose noriu perduoti nors dalį žinių, kad žmonės bent turėtų supratimą apie džiazą. Tikiuosi, pamažu šis muzikos žanras taps mėgstamas. Juk ne veltui kasmet rengiami džiazo festivaliai“, – viliasi Julija.

SUPER L.T.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (19)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (44)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (272)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.