Julia Roberts - "galingiausia pasaulio žvaigždė"

Nors "Žvaigždžių karų" kūrėjas Georgas Lucasas bei TV pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey 1999-aisiais užsidirbo nemažai pinigų, tačiau penktadienį paskelbtame "Forbes" žurnalo žvaigždžių sąraše pirmauja aktorė Julia Roberts.
Nepaisant to, kad Roberts pernai metais užsidirbo tik 50 mln dolerių ir užėmė 14-ąją vietą "labiausiai praturtėjusių" žvaigždžių sąraše, tačiau atsižvelgus į žiniasklaidos reportažų seriją aktorei vistiek buvo suteiktas "galingiausios planetos žvaigždės" titulas. Šio titulo dėka populiariuose filmuose "Notting Hill" bei "The Runaway Bride"(Pabėgusi nuotaka) vaidinusi Roberts tapo pirmąja aktore už vaidmenį filme "Erin Brokovich" gausiančia 20 mln dolerių.

"Forbes" žurnalo tradiciniai "galingiausiųjų" sąrašai yra sudaromi remiantis žvaigždžių pajamomis bei įvairiais žiniasklaidos reportažais apie juos (spaudos straipsniais, TV ir radijos reportažais, Internete pateikiama informacija ir pan.).

George Lucas

Režisierius Lucasas, kuris savo "šedevro" "Žvaigždžių karai" dėka pernai sugebėjo užsidirbti net 400 mln dolerių, žvaigždžių sąraše užėmė antrąją vietą. Jis tik vieną kartelį buvo paminėtas spaudos tituliniuose puslapiuose, kai tuo tarpu Julia Roberts ten sužibėjo net septynis kartus.

Trečiaja vieta teko tenkintis Oprah Winfrey, pernai uždirbusiai 150 mln dolerių. Be to, į aukščiausiąjį dešimtuką pateko ir aktorius Tomas Hanksas, krepšininko karjerą baigęs Michaelas Jordanas, roko muzikantai "Rolling Stones", golfo žaidėjas Tigeris Woodsas, "Baskstreet Boys", daininkė Cher bei pagaliau režisierius Stevenas Spielbergas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (51)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.