Atlikėja ir laidos „Paparacai“ vedėja Natalija Zvonkė niekada nelaukia savo gimtadienio ir niekuomet neketina jo švęsti, tačiau grupės „Yva“ merginos ją perkalba, kad gimtadienį būtina atšvęsti. „Jei važiuojame į kitą miestą koncertuoti, merginos man padeda sugalvoti ir suplanuoti gimtadienio šventę. Tikrai maniau, kad pastarojo gimtadienio nešvęsiu, net merginos tam pritarė, tačiau, pasirodo, pati Gintarė su mano sese Kristina susimetė pinigų, užsakė vieną Vilniaus klubą, pakvietė mano draugus, mane pačią ir surengė puikią šventę be jokių žurnalistų. Man labai patiko“, — pasakojo Natalija.
© A.Solomino nuotr.
Prieš eidama į savo draugų gimtadienius, atlikėja jų pasiklausia, ko šie norėtų gauti gimtadienio proga. Jei nepasako, N. Zvonkė pasitelkia savo fantaziją ir nuperka kažką juokingo ir nebūtinai praktiško. „Kažkada „Yvos“ merginos prasitarė, kad joms patinka mano plaukų džiovintuvas. Aš tai įsidėmėjau ir joms padovanojau vienodas dovanas — tokius pačius džiovintuvus kaip mano“, — juokdamasi kalbėjo Natalija.

Savo gimtadienį moteris labiausiai norėtų sutikti kaimo sodyboje su daug jai surengtų staigmenų. „Savo vyrui buvau surengusi labai smagią gimtadienio šventę kaimo sodyboje. Pati tokio gimtadienio irgi labai norėčiau. Kiekviename žingsnyje jį pasitiko staigmenos, be to, visiems buvo labai smagu!“ — pokalbį pabaigė N. Zvonkė.

Rinkti dovanas – problema

Dainininkas Jeronimas Milius kiekvienais metais laukia savo gimtadienio, tačiau ne visada jį švenčia. Paauglystėje jam būdavo smagu švęsti su draugais, nueiti į pirtelę, o dabar, jei švenčia, tai gana ramiai. „Per pastarąjį savo gimtadienį koncertavau, tad kaip ir nebuvo laiko jį atšvęsti“, — teigė Jeronimas.

Atlikėjas draugams ir artimiesiems nemėgsta dovanoti bet ko, todėl jam rinkti dovanas — problema. „Dabar populiaru sakyti: „Man nieko nereikia, tu tik ateik į šventę“. Ir aš taip sakau, bet vis tiek norisi žmogui kažką padovanoti“, — juokdamasis pasakojo J. Milius.

Jeronimas vertina praktiškas dovanas, o ne, pavyzdžiui, statulėles, kurios tik dulka ir vėliau jų išvis gali nebepastebėti. „Man patinka, kai dovana kažką primena, kai atsimeni žmogų, kuris tau ją įteikė“, — sakė dainininkas.

Idealiausio gimtadienio Jeronimas negalėjo įvardyti, nes kiekvienais metais jam norisi vis kitaip jį atšvęsti, nes tai, žinoma, priklauso ir nuo nuotaikos. Kartais vaikinas nori pašėlti, kartais pabūti ramiai su šeima prie židinio.

Švenčia trankiai ir ilgai

Renginių ir TV laidų vedėja Laima Tamulytė, labiau žinoma kaip Mama Rock’n’Roll, teigia neturinti bėdos dėl nuomonės, kad su kiekvienu gimtadieniu pasenstame ir dėl to ne džiaugiamės, o liūdime. Mergina visuomet laukia savo gimtadienio ir švenčia jį trankiai bei ilgai. Atlikėja vertina ne dovanas, o į šventę susirinkusius draugus, ypač tuos, kurių ji nebūna mačiusi ilgą laiką, tačiau atradusius laiko ją pasveikinti. „Gimtadienio proga esu gavusi ir dovanų čekių, ir deimantų, ir briliantų, tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia — pats pasibuvimas su žmonėmis. Mano draugai — labai artimi man žmonės, todėl jie žino, ką mėgstu, kas man patinka, todėl visomis gautomis dovanomis būnu patenkinta“, — teigė dainininkė.

Itin daug dėmesio Laima skiria dovanų pirkimui. „Mano nuomone, dovana artimam žmogui turi būti, kaip aš sakau, iš „dūšios“ — išieškota, išgalvota, todėl aš kokias dvi savaites vaikštau po parduotuves ir ieškau naudingo, reikalingo ir įdomaus daikto“, — pasakojo dainų atlikėja. „Iš tikrųjų stengiuosi dovanoti tai, ko pats žmogus sau nenusiperka, pavyzdžiui, žurnalo prenumeratą. Juk būna, perka kiekvieną mėnesį žmogus žurnalą, tačiau neprisiruošia jo užsiprenumeruoti ir taip sutaupyti pinigų. Šiaip visus metus gaudau draugų užuominas, apie ką jie galvoja ir ko norėtų“, — mintimis dalijosi L. Tamulytė.

Geriausia gimtadienio šventė Laimai yra sutikta namie, su šeima. Mama Rock’n’Roll niekuomet neperka paruošto maisto — visuomet jį gamina kartu su šeima, ir šį pasiruošimo procesą vadina kaimiškomis vestuvėmis, nes savaitę maistą gamina ir po to savaitę švenčia.

Dovanoja knygą ir butelį

Peliuko Mauzerio personažą „Dviračio žyniose“ įkūnijantis Rimas Šapauskas mėgsta švęsti ir savo, ir draugų gimtadienius. Kasmet jis nuperka vyno ir užkandžių savo draugams ir taip pamini savo gimtadienį. Paklaustas, ką mėgsta gauti dovanų, Rimas papasakojo, kad jo draugai patys išrenka jam neblogas dovanas.

„Būna, kad mano žmona Lina draugams pasufleruoja, ko man reikia, ir tuomet jie susideda pinigų bei nuperka vieną gerą daiktą. O pats dažniausiai dovanoju knygą ir butelį. Mėgstu dovanoti tai, kas lieka, ir niekuomet neklausiu, ko žmogus norėtų — dovanas išrenku pats“, — kalbėjo R. Šapauskas. Švęsti gimtadienį vyrui patinka triukšmingai, tačiau tradiciškai — malonioje draugų aplinkoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

J. Arlauskaitė – Jazzu rengiasi išleisti poezijos knygą (61)

Besirengdama savo ir Leono Somovo koncertams Kaune ir Vilniuje DELFI TV konferencijoje...

Gerokai sulieknėjęs A. Užkalnis atskleidė savo pokyčių priežastį (118)

Neseniai iš Jungtinių Amerikos valstijų sugrįžęs garsus publicistas ir žurnalistas Andrius...

Krepšinio rungtynes Kaune stebėjo ir E. Dragūnas su mylimąja (206)

Antradienio vakarą Kaune vykstančias krepšinio rungtynes stebėjo ir atlikėjas Egidijus Dragūnas...

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto filmas pristatytas ir Lietuvoje: juosta sudomino ir A. bei V. Adamkus (80)

Antradienio vakarą sostinėje įvyko režisieriaus Šarūno Barto filmo „Šerkšnas“ premjera. Į...

Ranką susilaužiusi R. Lukoševičiūtė dėkojo medikams (33)

Antradienis prodiuserei Rūtai Lukoševičiūtei-Daudienei nebuvo pats sėkmingiausias - parkritusi...

Top naujienos

Kaimynų prekybos tinklas ruošiasi galingam spurtui Lietuvoje (15)

Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „ Depo “ prekybos tinklas...

Perspėja: šių specialistų Lietuvoje jau ieškoma masiškai (586)

Nors valdžios atstovai vis kartoja, kad mokytojų skaičius Lietuvoje turi mažėti, situaciją darbo...

Turkijoje siaučia pavojingas virusas: vienas iš simptomų – pykinimas (17)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja apie šių metų liepos ir rugpjūčio...

DELFI startuoja naujas kanalas Būstas (1)

Pagrindinis naujienų portalas DELFI skaitytojams pristato dar vieną gerą žinią. Jau nuo...

K. Girnius. Ar reikėtų „perkrauti“ santykius su Baltarusija? (26)

Pastarosiomis dienomis vis labiau rašoma apie Baltarusiją . Michailas Saakašvilis pasakė...

Archeologai patvirtino: pajūryje iš tiesų rastas kuršių piliakalnis

Archeologiniai tyrimai patvirtina, kad praėjusią vasarą Pajūrio regioniniame parke, vos už kelių...

Tragiška avarija Trakų rajone: susidūrė trys automobiliai, žuvo žmogus papildyta 10.11 (116)

Ketvirtadienį 06.41 valandą ryte Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112...

Elito karai Rusijoje: eksministras tėškė kaltinimus V. Putino bendražygiui (49)

Rusijos valdžios elitų tarpusavio karai, apie kuriuos iki šiol kalbėjo tik stebėtojai, netikėtai...

Sumaištis Olandijoje: radijo stoties pastate buvo laikomi įkaitai atnaujinta 11.07 (13)

Olandų radijo stotyje 3FM keli žmonės buvo paimti įkaitais. Apie tai ketvirtadienį pranešė...