J.Lennonas ketino slapčia prasmukti į Baltuosius rūmus

Neseniai atsistiktinai surasta vaizdo juosta, kurioje nufilmuotas Johnas Lennonas, rūkantis narkotines medžiagas ir kalbantis apie slaptą įsiskverbimą į JAV Baltuosius rūmus.
Ši juodai balta net 30 valandų ilgio juosta greičiausiai buvo nufilmuota Yoko Ono buvusio vyro Tony Coxo 1970-aisiais. Juostoje rodomas Lennono apsilankymas "Juoduosiuose rūmuose", Michaelo X vadovaujamame centre, kuriame bandoma sugalvoti, kokiu būdu būtų galima į JAV prezidento Nixono arbatos puodelį įmesti šiek tiek narkotinės medžiagos LSD.

"Šiame filme atsiskleidžia tikrasis kūrybiškasis Lennono genijus, pati intymiausia jo aplinka, santykiai su žmona, sūnumis Julianu ir Kyoko, požiūris į narkotikus, politiką, komunizmą, muziką," prisipažino buvęs Ono vyras.

Vis dar neaišku ar pavyks išleisti šios namų juostos kopijas, nes prieš tai reikalingas Ono raštiškas sutikimas. "The Beatles" gerbėjų konsorciumo narys Ray'jus Thomas sakė, kad jie Yoko Ono jau pateikė savo leidybinį sumanymą, tačiau atsakymas dar nebuvo gautas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (30)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (393)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (87)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.