Jei Noelis pradės solinę karjerą, "Oasis" iširs

Jei Noelis Gallagheris (Noelis Galaheris) išleis solinį albumą, grupė "Oasis" iširs, trečiadienį spausdinamame interviu sakė Noelio brolis Liamas (Lajemas).
"Jei išleidi solinį albumą, kaip gali sugrįžti (į grupę)? Jei jis įrašys solinį albumą, "Oasis" nebeegzistuos", populiariausiam britų bulvariniam laikraščiui "The Sun" sakė Liamas.

Praėjusią savaitę Noelis išreiškė norą pradėti solinę karjerą ir netikėtai pasitraukė iš grupės pasaulinių gastrolių, bet, "Oasis" atstovo spaudai teigimu, ketina dalyvauti vėliau šiais metais Didžiojoje Britanijoje vyksiančiuose grupės koncertuose.

"Oasis" pasaulinėse gastrolėse pristato savo ketvirtąjį albumą "Standing on the Shoulder of Giants". Dėl Noelio pasitraukimo buvo atšaukti koncertai Prancūzijoje, bet antradienį vakare gastrolės su Noelį pakeitusiu gitaristu Mattu Deightonu (Metu Daitonu) turėjo būti tęsiamos Milane.

Laikraščiui Liamas tvirtino, kad nesutarimai su broliu nėra rimti. "Aš ginčijuosi su visais, ne tik su Noeliu. Mes porą kartų gyvenime pakovojome, bet tai daugmaž ir viskas. Mes esame broliai", sakė L. Gallagheris.

1996 metais Liamas pasitraukė iš pirmųjų grupės gastrolių Amerikoje iki koncerto likus 15 min. Po kelių dienų jis grįžo, bet kiek vėliau nedalyvavo koncerte, kurį tiesiogiai turėjo transliuoti MTV.

Vasario mėnesį Noelis paneigė, kad "Oasis" gali iširti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (7)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (6)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (3)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (225)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.