Jei Noelis pradės solinę karjerą, "Oasis" iširs

Jei Noelis Gallagheris (Noelis Galaheris) išleis solinį albumą, grupė "Oasis" iširs, trečiadienį spausdinamame interviu sakė Noelio brolis Liamas (Lajemas).
"Jei išleidi solinį albumą, kaip gali sugrįžti (į grupę)? Jei jis įrašys solinį albumą, "Oasis" nebeegzistuos", populiariausiam britų bulvariniam laikraščiui "The Sun" sakė Liamas.

Praėjusią savaitę Noelis išreiškė norą pradėti solinę karjerą ir netikėtai pasitraukė iš grupės pasaulinių gastrolių, bet, "Oasis" atstovo spaudai teigimu, ketina dalyvauti vėliau šiais metais Didžiojoje Britanijoje vyksiančiuose grupės koncertuose.

"Oasis" pasaulinėse gastrolėse pristato savo ketvirtąjį albumą "Standing on the Shoulder of Giants". Dėl Noelio pasitraukimo buvo atšaukti koncertai Prancūzijoje, bet antradienį vakare gastrolės su Noelį pakeitusiu gitaristu Mattu Deightonu (Metu Daitonu) turėjo būti tęsiamos Milane.

Laikraščiui Liamas tvirtino, kad nesutarimai su broliu nėra rimti. "Aš ginčijuosi su visais, ne tik su Noeliu. Mes porą kartų gyvenime pakovojome, bet tai daugmaž ir viskas. Mes esame broliai", sakė L. Gallagheris.

1996 metais Liamas pasitraukė iš pirmųjų grupės gastrolių Amerikoje iki koncerto likus 15 min. Po kelių dienų jis grįžo, bet kiek vėliau nedalyvavo koncerte, kurį tiesiogiai turėjo transliuoti MTV.

Vasario mėnesį Noelis paneigė, kad "Oasis" gali iširti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.