Jaggeriui nurodyta deklaruoti pajamas

Rokeriui Mickui Jaggeriui (Mikui Džageriui) Niujorko teisėjas nurodė deklaruoti pajamas - pagal jas bus apskaičiuoti alimentai, kuriuos dainininkas turės mokėti nesantuokiniam savo ir brazilų manekenės sūnui išlaikyti.
Vaiko motina Luciana Morad (Lusiana Morad) reikalauja 35 tūkst. JAV dolerių (140 tūkst. litų) per mėnesį, o 56 metų tėvas yra pasirengęs mokėti tik 5,6 tūkstančio.

Londone gyvenantis M. Jaggeris antradienio teismo posėdyje nedalyvavo, bet atsakė į klausimus telefonu.

M. Jaggerio advokatas tvirtino, kad jo klientas neprivalo skelbti savo finansinių duomenų, nes negyvena Niujorke, be to, tokie duomenys patektų į žiniasklaidą. Advokatas Johnas Vassallo (Džonas Vasalas) sakė apskųsiąs teismo sprendimą.

M. Jaggeris pripažino 14 mėnesių Lucą (Luką) savo sūnumi. 29 metų L. Morad teigia, kad per mėnesį nuomai, auklėms, namų šeimininkėms ir sargybiniams Niujorke bei Brazilijoje išlaikyti jai reikia mažiausiai 35 tūkst. JAV dolerių per mėnesį.

L. Morad teismo posėdžio metu “ieškojo darbo” Brazilijoje ir taip pat atsakinėjo telefonu.

Teisėjas Davidas Kirshblumas (Deividas Kiršbliumas) nurodė L. Morad atvykti į kitą teismo posėdį rugsėjo 18 dieną ir buvo nepatenkintas sužinojęs, jog M. Jaggeris, kuris dievažijosi negalįs dalyvauti posėdžiuose, prieš 2 savaites lankėsi Niujorke.

Dabar rokeris vėl tvirtino, jog “labai nepanašu”, kad jis per artimiausius du mėnesius galės apsilankyti Niujorke.

Jei M. Jaggeris vis dėlto bus pastebėtas mieste, bet teisme nepasirodys, D. Kirshblumas laikys jį nevykdžiusiu įsipareigojimų.

“Tą žaidimą baigėme, daugiau elektroninėmis ryšio priemonėmis nebendrausime”, pridūrė teisėjas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (11)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (19)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (43)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (107)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.