Jaggeriui nurodyta deklaruoti pajamas

Rokeriui Mickui Jaggeriui (Mikui Džageriui) Niujorko teisėjas nurodė deklaruoti pajamas - pagal jas bus apskaičiuoti alimentai, kuriuos dainininkas turės mokėti nesantuokiniam savo ir brazilų manekenės sūnui išlaikyti.
Vaiko motina Luciana Morad (Lusiana Morad) reikalauja 35 tūkst. JAV dolerių (140 tūkst. litų) per mėnesį, o 56 metų tėvas yra pasirengęs mokėti tik 5,6 tūkstančio.

Londone gyvenantis M. Jaggeris antradienio teismo posėdyje nedalyvavo, bet atsakė į klausimus telefonu.

M. Jaggerio advokatas tvirtino, kad jo klientas neprivalo skelbti savo finansinių duomenų, nes negyvena Niujorke, be to, tokie duomenys patektų į žiniasklaidą. Advokatas Johnas Vassallo (Džonas Vasalas) sakė apskųsiąs teismo sprendimą.

M. Jaggeris pripažino 14 mėnesių Lucą (Luką) savo sūnumi. 29 metų L. Morad teigia, kad per mėnesį nuomai, auklėms, namų šeimininkėms ir sargybiniams Niujorke bei Brazilijoje išlaikyti jai reikia mažiausiai 35 tūkst. JAV dolerių per mėnesį.

L. Morad teismo posėdžio metu “ieškojo darbo” Brazilijoje ir taip pat atsakinėjo telefonu.

Teisėjas Davidas Kirshblumas (Deividas Kiršbliumas) nurodė L. Morad atvykti į kitą teismo posėdį rugsėjo 18 dieną ir buvo nepatenkintas sužinojęs, jog M. Jaggeris, kuris dievažijosi negalįs dalyvauti posėdžiuose, prieš 2 savaites lankėsi Niujorke.

Dabar rokeris vėl tvirtino, jog “labai nepanašu”, kad jis per artimiausius du mėnesius galės apsilankyti Niujorke.

Jei M. Jaggeris vis dėlto bus pastebėtas mieste, bet teisme nepasirodys, D. Kirshblumas laikys jį nevykdžiusiu įsipareigojimų.

“Tą žaidimą baigėme, daugiau elektroninėmis ryšio priemonėmis nebendrausime”, pridūrė teisėjas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (4)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (87)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (32)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.