Jaggeriui nurodyta atskleisti savo pajamų dydį

Mickui Jaggeriui teismas nurodė atskleisti savo pajamas tam, kad būtų galima nuspręsti, kiek jis privalo mokėti už savo nesantuokinio sūnaus išlaikymą. 56-erių metų “Rolling Stones” lyderis prisipažino esąs modelio Lucianos Morad iš Brazilijos sūnaus Lucaso tėvas.
Morad siekia, kad Jaggeris kiekvieną mėnesį už vaiko priežiūrą jai mokėtų 35 000 dolerių, t.y. net tris kartus daugiau nei buvo reikalaujama ankstesnio bylos svarstymo metu.

Jaggerio advokatas Johnas Vassallo teigė, kad dėl tokio teismo sprendimo bus pateikta apeliacija.

“Kodėl visas pasaulis turėtų žinoti, kiek pinigų jis turi tam, kad galėtų garantuoti gerą savo vienerių metų sūnaus išlaikymą?” retoriškai klausė Vassallo pridurdamas, kad toks teismo nurodymas yra tikrai nereikalingas, nes jo klientas gali mokėti bet kokią prideramą sumą, kurią tik nurodys teismas.

Luciana Morad
Luciana Morad

29-erių metų Morad, dabar gyvenanti Niujorke, sakė, kad jai reikia papildomų pinigų dėl nuolat kylančių kainų. Brazilų modelis prisipažino išleisianti pinigus gyvenamojo ploto nuomai, namų tvarkytojoms, auklėms, apsaugos darbuotojams samdyti, savo ir sūnaus kėlionėms į Europą ir Braziliją.

Morad atkakliai teigė, kad ji ir Jaggeris vis dar yra labai geri draugai, ir išreiškė viltį, kad šią problemą jie išspręs taikiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (4)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (97)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (33)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.