Jaggeris buvo nepakenčiamas vyras

Teksaso manekenė Jerry Hall (Džeri Hol), neseniai pradėjusi vaidinti Londono spektaklyje "Abiturientas" (The Graduate), trečiadienį sakė, kad kaip draugą tebemyli buvusį vyrą Micką Jaggerį (Miką Džagerį). "Mickas yra nuostabus žmogus, bet baisus sutuoktinis", interviu populiariausiam britų bulvariniam laikraščiui "The Sun" sakė ji.
Keturių vaikų motina, kuri vienoje minėto spektaklio scenoje pasirodo visiškai nuoga, teigia: "Mano draugystė su Micku yra labai stipri. Skyrybos yra normalus kasdieniškas dalykas, todėl neteisinga nekęsti žmonių, kuriuos kažkada mylėjai".

44 metų J. Hall pasakojo sutarusi, kad "Rolling Stones" lyderis išsikraustys iš 1,5 mln. svarų (8,76 mln. litų) vertės poros namų Londone. J. Hall ir M. Jaggeris išsiskyrė 1999-aisiais.

"Netrukus jis turės savo namus. Labai to laukiu, nes (dabar) man sunku pačiai būti laisva", aiškino ji.

J. Hall vaidmuo "Abituriente", kurį ji turės iki lapkričio, pakurstė jos ambicijas ir dabar manekenė svarsto kitas galimybes vaidinti.

"Dievinu vaidybą. Kai žmonės reaguoja, akimirksniu pajauti pasitenkinimą - didesnį, nei dirbant manekenės darbą", sakė J. Hall.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.