Jackson slapta santuoka baigėsi viešu išsiskyrimu

Rene Elizondo (Renė Elisondas), J. Jackson parašęs daugiau nei 30 dainų ir režisavęs daugumą jos vaizdo klipų, sakė šią santuoką buvus paslaptimi, kurią žinojo tik draugai ir šeimos nariai.

Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) jaunesnioji sesuo Janet savo pareiškime patvirtino tokią santuoką egzistavus. 34 metų J. Jackson sakė besivilianti, kad jos gerbėjai supras tokio paslaptingumo priežastis - ji esą norėjusi gyventi kaip normali ištekėjusi moteris.

"Man labai skaudu, jog, nepaisant nuoširdžių mano pastangų, santuoka su Rene nenusisekė", pridūrė J. Jackson.

37 metų R. Elizondo sakė, kad jis ir Janet susituokė privačios ceremonijos metu 1991 metų kovo mėnesį, poros namuose San Diege, o kartu nebegyvena nuo praėjusių metų.

R. Elizondo ir J. Jackson susipažino dar tada, kai ji tebuvo 16-metė šokėja, kartais pasirodanti reklamose bei vaizdo klipuose. Kartu pora gyveno iš viso 14 metų.

R. Elizondo advokatas sakė, kad jo klientas siekia "sąžiningo ir teisingo" susitarimo, kuriame turi būti atsižvelgta į Rene įtaką dainininkės karjerai.

J. Jackson išgarsėjo 9-ajame dešimtmetyje ir tapo viena populiariausių popmuzikos dainininkių. Būdama 18 metų, ji pabėgo iš namų, kad ištekėtų už savo pirmojo vyro Jameso DeBarge (Džeimso Debardžo), tačiau ši santuoka buvo anuliuota mažiau nei po metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Podiumu žengė krepšininkų žmonos: tarp jų ir gruodį trečiojo vaikelio susilaukusi G. Songailė (22)

Papuošalų kūrėja Viktorija Kac kartu su drabužių kūrėjomis Sandra Šernė ir Ieva Grybauskiene suvienijo jėgas ir antradienio vakarą į vieną sostinės prekybos centrų sukvietė madai ir labdarai neabejingas garsenybes. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta papuošalų „Lush Jewelry“ ir drabužių „Female“ prekės ženklų naujausios 2017 metų pavasario/vasaros kolekcijos, kurias demonstravo žinomų krepšininkų žmonos. Nemaža dalis kolekcijų gaminių bus padovanota socialiniam projektui „Trys seserys“.

Už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą G. Einikiui teks pakratyti piniginę (20)

Antradienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus, praneša Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

S. Steikūnaitė – apie išsvajotą nuotakos suknelę: „pūsti tortai“ buvo madingi prieš dešimt metų (42)

Daugelį metų modeliu dirbusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Saistė Steikūnaitė netrukus vėl žengs podiumu. Šį kartą ji demonstruos naujausios Paulos Poderytės kolekcijos suknelę. Prieš pat pristatymą Skaistė DELFI paatviravo apie savo spintos turinį ir požiūrį į seksualius drabužėlius.

Kūno rengybos čempionatų dalyvė I. Žuolytė atskleidė tobulą pratimą užpakaliuko tobulinimui (35)

Ingai Žuolytei – 22-eji. Ji – sportininkė, kurios pasakojimus apie sportinę veiklą, subalansuotą mitybą ir motyvaciją seka daugiau nei 20 000 gerbėjų feisbuke. Tuo pačiu ji – studentė ir drabužių ženklo „Inzo Clothes“ sumanytoja. Inga puikiai žino, kiek tenka paaukoti, ruošiantis lengvojo kultūrizmo (fitneso) varžyboms, kiek valios prireikė atsikratyti daug svorio ir kaip suderinti mokslus, darbą ir mylimus užsiėmimus.

Aktorė I. Norkutė-Žvinienė teismui pateikto skyrybų prašymo nesureikšmina: mes vėl gyvename kartu (157)

Šiaulių miesto apylinkės teisme nagrinėjamas aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės (44 m.) ir jos vyro Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo Aurimo Žvinio (34 m.) prašymas dėl santuokos nutraukimo. Šią žinią naujienų portalui DELFI patvirtino teismo pirmininko padėjėja Nijolė Damulė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.