Jackson slapta santuoka baigėsi viešu išsiskyrimu

Rene Elizondo (Renė Elisondas), J. Jackson parašęs daugiau nei 30 dainų ir režisavęs daugumą jos vaizdo klipų, sakė šią santuoką buvus paslaptimi, kurią žinojo tik draugai ir šeimos nariai.

Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) jaunesnioji sesuo Janet savo pareiškime patvirtino tokią santuoką egzistavus. 34 metų J. Jackson sakė besivilianti, kad jos gerbėjai supras tokio paslaptingumo priežastis - ji esą norėjusi gyventi kaip normali ištekėjusi moteris.

"Man labai skaudu, jog, nepaisant nuoširdžių mano pastangų, santuoka su Rene nenusisekė", pridūrė J. Jackson.

37 metų R. Elizondo sakė, kad jis ir Janet susituokė privačios ceremonijos metu 1991 metų kovo mėnesį, poros namuose San Diege, o kartu nebegyvena nuo praėjusių metų.

R. Elizondo ir J. Jackson susipažino dar tada, kai ji tebuvo 16-metė šokėja, kartais pasirodanti reklamose bei vaizdo klipuose. Kartu pora gyveno iš viso 14 metų.

R. Elizondo advokatas sakė, kad jo klientas siekia "sąžiningo ir teisingo" susitarimo, kuriame turi būti atsižvelgta į Rene įtaką dainininkės karjerai.

J. Jackson išgarsėjo 9-ajame dešimtmetyje ir tapo viena populiariausių popmuzikos dainininkių. Būdama 18 metų, ji pabėgo iš namų, kad ištekėtų už savo pirmojo vyro Jameso DeBarge (Džeimso Debardžo), tačiau ši santuoka buvo anuliuota mažiau nei po metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (11)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (25)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (25)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (63)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (12)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.