J. Roberts garderobas pasipildė įspūdingais drabužiais

Julios Roberts garderobas filme “Erin Brockovich” atrodo taip, lyg jis būtų sukurtas kokio nors penkiolikmečio aktorės gerbėjo, pasistengusio įkūnyti visas savo nevaikiškas fantazijas: viso filmo metu Roberts dėvi trumpas palaidines, batelius ypač aukštais kulnais bei trumpus odinius sijonus.
Tačiau, iš tikrųjų, ši juosta yra pagrįsta realiais faktais ir pasakoja apie realią Elan Brockovitch, kuri pasižymi būtent tokiu išskirtiniu drabužių stiliumi. Tai filmas apie vienišą motiną, iškeliančią bylą Kalifornijos “PG&E” elektros energijos kompanijai.

“Pati Erin, peržiūrėjusi filmą, tik pasakė, kad vienintelis tiesos neatitinkąs dalykas buvo nepakankamai trumpi sijonai,” teigė filmo režisierius Stevenas Soderberghas.

Iš tiesų, Soderberghas nusprendė neatsisakyti iš pirmo žvilgsnio galbūt ir šokiruojančio pagrindinės veikėjos garderobo, nes būtent toks stilius geriausiai atskleidė jos asmenybę – moterį, iš pradžių visus nuginkluojančią savo išoriniu “blizgesiu”, o vėliau užkariaujančią smegenimis.

“Į pirmąjį mūsų susitikimą ji atėjo avėdama juodais lakuotais bateliais, vilkėdama neįtikėtinai trumpą sijoną bei juodos odos liemenę – tai ir viskas,” prisipažino vyriausioji prodiuserė Carla Santos Shamberg. “Kai pirmą kartą ją susitinki, svarbu pagalvoti ‘Na gerai, o kas slypi už viso to?’, pažvelgti į jos akis, įsiklausyti į tai, ką ji kalba – ji tikrai nuostabus žmogus.”

“Aš turiu savo garderobe tai, ką galėčiau pavadinti ‘suknele’, tačiau tai, ką radau Erin drabužių spintoje yra tik ‘suknia’. Žodžio galūnės, kuri paprasati uždengia užpakaliuką, čia nėra,” pasakojo Julia Roberts, pridurdama, kad joms bendradarbiams taip pat prireikė šiek tiek laiko, kad priprastų prie šokiruojančių aktorės drabužių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (35)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (44)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (67)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.

M. Šedžiuvienė atskleidė, dėl ko prarado vairuotojo teises (88)

Merginų grupės „O.M.G" narė Monika Šedžiuvienė neseniai prisipažino, jog už greičio viršijimą ji yra gavusi ne tik ne vieną baudą, bet ir praradusi vairuotojo pažymėjimą. Žinoma moteris patyrė sunkumų norėdama toliau dirbti ir pasiekti koncertus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.