J. Roberts garderobas pasipildė įspūdingais drabužiais

Julios Roberts garderobas filme “Erin Brockovich” atrodo taip, lyg jis būtų sukurtas kokio nors penkiolikmečio aktorės gerbėjo, pasistengusio įkūnyti visas savo nevaikiškas fantazijas: viso filmo metu Roberts dėvi trumpas palaidines, batelius ypač aukštais kulnais bei trumpus odinius sijonus.
Tačiau, iš tikrųjų, ši juosta yra pagrįsta realiais faktais ir pasakoja apie realią Elan Brockovitch, kuri pasižymi būtent tokiu išskirtiniu drabužių stiliumi. Tai filmas apie vienišą motiną, iškeliančią bylą Kalifornijos “PG&E” elektros energijos kompanijai.

“Pati Erin, peržiūrėjusi filmą, tik pasakė, kad vienintelis tiesos neatitinkąs dalykas buvo nepakankamai trumpi sijonai,” teigė filmo režisierius Stevenas Soderberghas.

Iš tiesų, Soderberghas nusprendė neatsisakyti iš pirmo žvilgsnio galbūt ir šokiruojančio pagrindinės veikėjos garderobo, nes būtent toks stilius geriausiai atskleidė jos asmenybę – moterį, iš pradžių visus nuginkluojančią savo išoriniu “blizgesiu”, o vėliau užkariaujančią smegenimis.

“Į pirmąjį mūsų susitikimą ji atėjo avėdama juodais lakuotais bateliais, vilkėdama neįtikėtinai trumpą sijoną bei juodos odos liemenę – tai ir viskas,” prisipažino vyriausioji prodiuserė Carla Santos Shamberg. “Kai pirmą kartą ją susitinki, svarbu pagalvoti ‘Na gerai, o kas slypi už viso to?’, pažvelgti į jos akis, įsiklausyti į tai, ką ji kalba – ji tikrai nuostabus žmogus.”

“Aš turiu savo garderobe tai, ką galėčiau pavadinti ‘suknele’, tačiau tai, ką radau Erin drabužių spintoje yra tik ‘suknia’. Žodžio galūnės, kuri paprasati uždengia užpakaliuką, čia nėra,” pasakojo Julia Roberts, pridurdama, kad joms bendradarbiams taip pat prireikė šiek tiek laiko, kad priprastų prie šokiruojančių aktorės drabužių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.