Įžūli Jennifer Lopez suknelė sukėlė daug kalbų

 (1)
Pakankamai įžūli daininkės Jennifer Lopez suknelė, kuria ji vilkėjo per "Grammy" apdovanojimus, Holivude pakurstė kalbas apie tai, ko žvaigždėms nederės vilkėti per "Oskarų" įteikimo ceremoniją.
Jei būtų rengiama apdovanojimų ceremonija su šūkiu "Nesvarbu, ką tu laimi, bet svarbu ką vilki", savo įspūdingos suknelės su šoninėmis prorėžomis iki pat juosmens dėka Jennifer Lopez praeitą mėnesį tikrai būtų laimėjusi pagrindinį prizą.

Dizainerio Versace suknele vilkinčos Lotynų Amerikos atlikėjos nuotrauka iš oficialaus "Grammy" apdovanojimų internetinio tinklalapio vien per pirmąsias 24 valandas buvo parsisiųsta net 642 917 kartų, o visame mieste kilo aktyvios diskusijos apie galimas kovo 26-ąją įvyksiančios "Oskarų" įteikimo ceremonijos madas.

"Seksualumas paperka, todėl kas daugiau galėtų vilkėti tokius drabužius jei ne jaunosios žvaigždės," teigė žymus Holivudo garsenybių stilistas Philipas Blochas." Šiuo metu bet kokia aktorė ar daininkė gali pradėti karjerą vien tik stulbinančios suknelės dėka." Atrodo, kad ant Paryžiaus, Milano ir Niujorko madų podiumų vyraujančios suknelės su apnuogintomis nugaromis bei ypač atvira Lopez suknelė nuogumą gali paversti pagrindiniu "Oakarų" apdovanojimų ceremonijos svečių rūbų atributu.

"Aš tikrai tikiu, kad atsiras keletas taip atvirai apsirengsiančių žmonių, manysiančių kad jie žaviai atrodo, tačiau man jų tiesiog bus gaila," prisipažino misteris Blackwellas, kasmetinio blogiausiai apsirengusių garsenybių sąrašo autorius. "Greičiausiai tai bus koks nors nežymus asmuo, siekiantis viešumo. Elegantiški žmonės taip tikrai neapsirengs," pridūrė jis.

Šių žodžių greičiausiai bus negalima priskirti dviems "Geriausios aktorės" prizui nominuotoms aktorėms Meryl Streep bei Annette Bening. Bening, kuri jau aštuntas mėnuo kaip laukiasi ketvirtojo savo kūdikio, neseniai pareiškė ceremonijoje greičiausiai vilkėsianti "palapinę". Beje, nemažai kalbama ir apie aktorės Hilary Swank galimą apsirengimą. Jaunoji aktorė buvo nominuota "Oskarui" už vaidmenį filme "Boys Don't Cry" (Vaikinai neverkia), kuriame ji vaidino moterį, manančią, kad ji yra vyras.

"Aš galvoju, kad Hilary Swank apsirengs greičiausiai seksualiai taip norėdama sukurti kontrastą su savo filmo charakteriu," teigė Blochas. Iš tikrųjų neegzistuoja jokios rašytinės taisyklės apie "Oskarų" madas, tačiau oficialus ceremonijos stilistas L'Wrenas Scottas pripažįsta, jog egzistuoja labai ryškūs skirtumai tarp "Oskarų" ir "Grammy" ceremonijų. " "Grammy" yra rokenrolas, o "Oskarai" - kinas. Tai dvi skirtingas industrijas atspindintys skirtingi stiliai," teigė jis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankevičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (15)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (163)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (15)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (26)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (31)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.