Įžūli Jennifer Lopez suknelė sukėlė daug kalbų

 (1)
Pakankamai įžūli daininkės Jennifer Lopez suknelė, kuria ji vilkėjo per "Grammy" apdovanojimus, Holivude pakurstė kalbas apie tai, ko žvaigždėms nederės vilkėti per "Oskarų" įteikimo ceremoniją.
Jei būtų rengiama apdovanojimų ceremonija su šūkiu "Nesvarbu, ką tu laimi, bet svarbu ką vilki", savo įspūdingos suknelės su šoninėmis prorėžomis iki pat juosmens dėka Jennifer Lopez praeitą mėnesį tikrai būtų laimėjusi pagrindinį prizą.

Dizainerio Versace suknele vilkinčos Lotynų Amerikos atlikėjos nuotrauka iš oficialaus "Grammy" apdovanojimų internetinio tinklalapio vien per pirmąsias 24 valandas buvo parsisiųsta net 642 917 kartų, o visame mieste kilo aktyvios diskusijos apie galimas kovo 26-ąją įvyksiančios "Oskarų" įteikimo ceremonijos madas.

"Seksualumas paperka, todėl kas daugiau galėtų vilkėti tokius drabužius jei ne jaunosios žvaigždės," teigė žymus Holivudo garsenybių stilistas Philipas Blochas." Šiuo metu bet kokia aktorė ar daininkė gali pradėti karjerą vien tik stulbinančios suknelės dėka." Atrodo, kad ant Paryžiaus, Milano ir Niujorko madų podiumų vyraujančios suknelės su apnuogintomis nugaromis bei ypač atvira Lopez suknelė nuogumą gali paversti pagrindiniu "Oakarų" apdovanojimų ceremonijos svečių rūbų atributu.

"Aš tikrai tikiu, kad atsiras keletas taip atvirai apsirengsiančių žmonių, manysiančių kad jie žaviai atrodo, tačiau man jų tiesiog bus gaila," prisipažino misteris Blackwellas, kasmetinio blogiausiai apsirengusių garsenybių sąrašo autorius. "Greičiausiai tai bus koks nors nežymus asmuo, siekiantis viešumo. Elegantiški žmonės taip tikrai neapsirengs," pridūrė jis.

Šių žodžių greičiausiai bus negalima priskirti dviems "Geriausios aktorės" prizui nominuotoms aktorėms Meryl Streep bei Annette Bening. Bening, kuri jau aštuntas mėnuo kaip laukiasi ketvirtojo savo kūdikio, neseniai pareiškė ceremonijoje greičiausiai vilkėsianti "palapinę". Beje, nemažai kalbama ir apie aktorės Hilary Swank galimą apsirengimą. Jaunoji aktorė buvo nominuota "Oskarui" už vaidmenį filme "Boys Don't Cry" (Vaikinai neverkia), kuriame ji vaidino moterį, manančią, kad ji yra vyras.

"Aš galvoju, kad Hilary Swank apsirengs greičiausiai seksualiai taip norėdama sukurti kontrastą su savo filmo charakteriu," teigė Blochas. Iš tikrųjų neegzistuoja jokios rašytinės taisyklės apie "Oskarų" madas, tačiau oficialus ceremonijos stilistas L'Wrenas Scottas pripažįsta, jog egzistuoja labai ryškūs skirtumai tarp "Oskarų" ir "Grammy" ceremonijų. " "Grammy" yra rokenrolas, o "Oskarai" - kinas. Tai dvi skirtingas industrijas atspindintys skirtingi stiliai," teigė jis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (4)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (96)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (33)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.