Įteikti apdovanojimai Bono, Stingui bei Clintonui

Muzikantams Bono ir Stingui Los Andžele buvo suteikti "Rock the Vote" Patricko Lipperto apdovanojimai.
Šventėje, sutapusioje su dešimtuoju organizacijos jubiliejumi, pasirodė ir Grammy apdovanojimų nominantai Macy Gray bei Moby.

U2 vokalistui Bono, ilgamečiam socialinių permainų propaguotojui, apdovanojimas buvo įteiktas už jo veiklą tokiuose projektuose kaip Amnesty International, Live Aid, Jubilee 2000 bei NetAid. Tuo tarpu, Stingas buvo pagerbtas už aktyvią aplinkosauginę veiklą bei darbą su vietiniais Brazilijos drėgnųjų miškų gyventojais. Prestižinis "Rock the Nation" apdovanojimas atiteko JAV prezidentui Billui Clintonui, kuris savo padėką išreiškė ekrane.

Sting

"Mes visada atkreipdavome dėmesį į aktyvią artistų veiklą. Šiais metais mes pagerbėme Bono ir Stingą už visuomenės aktyvumo skatinimą, prie kurios prisidėjo ir daugybė Amerikos jaunimo", teigė "Rock the Vote" vadovas Jeffas Ayeroffas.

Anksčiau šio organizacijos apdovanojimų nusipelnė Neilas Youngas, R.E.M., Pearl Jam, Queen Latifah, Chuckas D., Hootie & the Blowfish, Sheryl Crow, L. L. Cool J., Stevas Youngas, Beastie Boys bei Salt-n-Pepa.

"Rock the Vote" - tai 1990-aisiais įkurta nepelno organizacija, siekianti apsaugoti išraiškos laisvę bei padėti jauniems žmonėms realizuoti jų jėgas siekiant civilinių ir politinių permainų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (49)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (10)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (59)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (49)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (277)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.