Iš "Oasis" laikinai pasitraukia Noelis

“Oasis” gitaristas Noelis Gallagheris po ginčų su savo broliu Liamu pasitraukė iš grupės pasaulinio turo.
Grupė atšaukė antradienį Paryžiuje turėjusį įvykti koncertą, tačiau kitą savaitę ketina tęsti turą jau su nauju gitaristu, Mattu Deightonu.

Beje, Noelis visgi planuoja vasarą vėl prisijungti prie grupės koncertų Didžiojoje Britanijoje metu.

Britų bulvariniame laikraštyje “The Mirror” rašoma, kad 32-iejų metų Noelis paliko grupę, nes buvo labai nepatenkintas savo brolio elgesiu.

“Oasis” pradėjo savo koncertinį turą vasario mėnesį ir jau spėjo aplankyti Japoniją, JAV bei kelias Europos šalis.

Po 1994-ųjų, kai grupė tapo stulbinančiai populiari, Noelis ir 27-erių metų Liamas karts nuo karto visus nustebindavo savo nesibaigiančiais ginčais.

1996-aisiais, Noelis taip pat susikivirčijo su broliu ir pasitraukė iš “Oasis” turo po JAV. Vėliau Liamas nepasirodė gyvame MTV šou Londone ir pačiam Noeliui teko atlikti vokalines partijas.

Pernai metais, “Oasis” nariai Paulas “Bonehead” Arthursas bei Paulas “Giugsy” McGuiganas paliko grupę, teigdami, kad nori praleisti daugiau laiko su savo šeimomis.

Juos pakeitė bosistas Andy Bellas iš indie grupės „Ride“ bei gitaristas Gemas Archeris iš „Heavy Stereo“.

Taigi, Noelio, grupės dainų autoriaus ir pagrindinės figūros, apsisprendimas likti namuose, kai likę grupės nariai koncertuoja Europoje atnaujino kalbas apie „Oasis“ ateitį.

Pirmasis per dvejus metus išleistas grupės singlas “Go Let It Out” pateko tiesiai į pirmąją populiariausiųjų dainų dešimtuko vietą, tačiau dabar Didžiosios Britanijos populiariausiųjų dešimtukuose tuo nieko jau nebenustebinsi.

„Standing On The Shoulder OF Giants” iki šiol buvo antras perkamiausias albumas Britanijoje, tačiau prieš savaitę antrąją vietą užleido Moby darbui “Play“.

Paklaustas apie Noelio laikino pasitraukimo iš grupės priežastis, „Oasis“ atstovas atšovė: „Daugiau nėra ką pasakyti.“

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.