Ir Jane Fonda gali persigalvoti

Jane Fonda iš tikrųjų nenori išsiskirti su suknele, kurią anksčiau ji buvo žadėjusi po kovo 26-tą dieną įvyksiančių Akademijos apdovanojimų parduoti aukcione.
“Aš ją įsimylėjau,” teigė Jane, kalbėdama apie satininę Veros Wang sukurtą suknelę be petnešėlių.

Mėnesio pradžioje aktorė buvo paskelbusi, kad ši suknelė atiteks tam, kas pasiūlys didžiausią kainą per birželio 27-tą dieną įvyksiančią kino juostos premjerą “Fox” teatre. Fond pažadėjo, kad visi gauti pinigai bus pervesti Džordžijos valstijos Suaugusiųjų nėštumo prevencijos kampanijai, kurią ji finansavo ir 1995-aisiais.

“Aš persigalvojau. Aš jos neparduosiu aukcione,” prisipažino Fonda. “Rimtai, aš juk negaliu “Oskarų” įteikimo naktį vilkėti ja 10 minučių, o paskui perduoti kažkam kitam.”

Beje, aktorė neatmetė galimybės, kad visgi ši suknelė galbūt bus parduota 2001-aisiais metais.

Bet kokiu atveju į “Fox” kino teatrą atėję žmonės nenusivils, o trokštantieji susipažinti su Fonda galės netgi varžytis dėl galimybės su praleisti trumpas atostogas aktorės Montanos rančoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.