"Į kino teatrą atėjome šešiese, tuo metu, kai buvo perkami bilietai, aš kalbėjau telefonu su prodiuseriu iš Kijevo, salėje nieko nebuvo, tik mes ir keletas vaikinų. Tai turi būti užfiksuota "Akropolio" stebėjimo kamerų įrašuose, taip pat neabejoju, jog šešių bilietų pirkimą užfiksavo kompiuteris. Neturėjau jokios informacijos, kad filmas skirtas vaikams nuo 13 metų. Nebuvo įspėtas nei vienas iš mūsų, nors kasininkė aiškiai matė, kad tarp mūsų buvo ir vaikas. Beje, ji pardavė ir maišelį guminukų bei kokakolos, tad negalėjo nepastebėti, jog su mumis kartu yra mažametis. Nesistengiau prasmukti su vaiku nepastebėtas, kaip tai teigia kino teatro atstovai. Kadangi kalbėjau telefonu, atsilikau nuo draugų, o jie su Deividu nuėjo į salę, nes filmas jau buvo prasidėjęs. Kalbėdamas telefonu pamačiau prabėgantį ir apie tai, jog salėje yra vaikas šaukiantį darbuotoją. Jis pribėgo prie kasininkės ir pradėjo dėstyti situaciją. Darbuotojas man pasirodė neadekvatus, taip pat supratau, kad pokalbis vyksta apie mano vaiką, todėl priėjau prie kasininkės, bandydamas išsiaiškinti situaciją. Mūsų diskusija tęsėsi apie 5 minutes, tai irgi yra uzfiksuota video kamerų įrašuose. Supratęs kad filmas neskirtas vaikams, nuėjau į salę pakviesti mūsų kompanijos lauk. Taip pat prašiau, kad būtų grąžinti pinigai už bilietus, tačiau išgirdau neigiamą atsakymą. Vėliau ponia kasininkė atėjo su apsaugos darbuotojais ir apkaltino, kad aš patekau be bilieto. Tai netiesa, kurią galėtų patvirtinti visa salė žmonių bei vaizdo kameros", - DELFI pasakojo E. Dragūnas.

Selo teigimu, kompanija sutiko su kino teatro darbuotojų sąlygomis, kad tik nebūtų kviečiama policija, nors situacija nutiko tik per darbuotojų klaidą.

„Tada mano draugė su sūnumi paliko kino salę. Nenorėjome problemų. Vėliau man paskambino, kad vaikas išsigando ir nori, kad ateičiau pas jį, tad išeidamas pareikalavau, jog grąžintų man pinigus už bilietą. Buvo paaiškinta, kad galiu likti, bet pinigų negrąžins. Lengvai ją stumtelėjau delnu ir pasakiau, kad ji nekompetentinga dirbti savo darbą bei paprašiau negąsdinti mano vaiko. Tai irgi turi būti užfiksuota filmuotoje medžiagoje. Užduokite sau klausimą: kodėl, jei aš jai smūgiavau į galvą, to niekas neparodo, o publikuoja tik vieną nuotrauką su skambiomis antraštėmis? Taip, aš ją lengvai stumtelėjau, prašydamas, kad apsiramintų ir negąsdintų vaiko, tai taip pat turėtų būti užfiksuota vaizdo kamerų. Ar aš jai grasinau, išsiaiškins teismas. Man tikrai labai keista, kad kino teatras nepaviešina įrašo su garsu, matyt, turi, ką slėpti", - savo istoriją pasakoja Selas.

Dainininkas neslepia, jog jau pasamdė advokatus, kurie ruošia ieškinį privataus kaltinimo tvarka ir kreipsis į teismą dėl šmeižto.

"Sakoma, kad mergina skundėsi galvos skausmais, o man atrodo, kad jai tereikėjo dėmesio ir ji jo gaus. Policija buvo kviesta dėl to, kad neva prasmukau be bilieto ir tai turi būti užfiksuota telefoniniame pokalbyje“, - teigia E. Dragūnas.

Dainininkas taip pat kelia retorinį klausimą, kodėl vaikams galinami žaislai su superherojų atvaizdais, o į filmus apie juos mažamečiai nėra įleidžiami.

Šį vaizdo įrašą "Sel" paskyroje "Facebook" paviešino E. Dragūnas:

Kino teatras atsisakė viešinti medžiagą

Kino teatro atstovai teigė, jog incidentas, kaip E. Dragūnas galimai atlieka smurtinius veiksmus, buvo užfiksuotas kino teatro vaizdo kamerų.

Tačiau DELFI naujienų portalui paprašius „Forum Cinemas“ atstovo Dainiaus Beržinio filmuotos medžiagos, kuri ir padėtų išsiaiškinti, kaip iš tiesų įvyko incidentas ir kas šioje situacijoje yra teisus, ją viešinti atsisakė.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai pasirodė publikacija, socialiniame tinkle "Facebook" kino teatras patalpino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas šis daug diskusijų sukėlęs incidentas.

Prie šio vaizdo įrašo buvo parašyta: "NUTYLĖTI NEGALIME. Deklaruojame: mes - prieš smurtą. Liepos 8-tąją šis asmuo pakėlė ranką prieš "Forum Cinemas" kasos darbuotoją Klaipėdoje." Taip pat pridėta ir E. Dragūno nuotrauka su užrašu "Nepageidaujamas @ forum cinemas".
"Forum Cinemas" išplatinta Egidijaus Dragūno nuotrauka

Pareiškimas - neaiškus

Klaipėdos miesto vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovas spaudai Albinas Strumyla patikino, kad toks įvykis minėtame kino teatre yra užregistruotas.

„Į incidento vietą buvo nuvažiavę mūsų patruliai ir konfliktą išsprendė vietoje. Jauno vyro nesuėmė ir į komisariatą nevežė, pasiūlė darbuotojai parašyti pareiškimą. Ji tą ir padarė, - DELFI pasakojo A. Strumyla. - Šiuo metu Klaipėdos miesto II-ojo policijos komisariato viešosios policijos skyriaus pareigūnai nagrinėja pareiškimą, renka medžiagą ir svarsto, ar pradėti ikiteisminį tyrimą.“

Paklausus, kokie kaltinimai konkrečiai suformuoti E. Dragūnui, Klaipėdos VPK atstovas spaudai sakė, jog iš formuluotės sunku suprasti, ar žinomą vyrą kino teatro darbuotoja kaltina dėl viešosios tvarkos pažeidimo, ar dėl kūno sužalojimo.

„Mūsų pareigūnai teigė, kad pareiškimas labai neaiškiai surašytas - sunku suprasti, kuo kaltina vyrą ir ar buvo koks nusikaltimas, ar nebuvo. Moterį, ko gero, kvies duoti parodymų papildomai, kad paaiškintų tiksliau. Tada ir spręs, pradėti ikiteisminį tyrimą ar ne“, - DELFI sakė A. Strumyla.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (696)