Į areną išeina "Ramios bitės"

 (2)
Prieš porą mėnesių įrašų studijoje “MA” pabaigę darbus prie debiutinio savo albumo, pagaliau lengviau atsikvėpė naujo pramoginės muzikos dueto "Ramios bitės" nariai.
Tokio palengvėjimo priežastis – tik šią savaitę sugalvotas dueto pavadinimas. Abu muzikantai, Kamilijus ir Vidmantas, jau seniai žinojo, kad albumą pavadins linksmai ir įsimenančiai: “Šėtonas Ir Klebonas”, tačiau savo sceninį pseudonimą pasirinko tik vakar.

Vidmantui pavadinimas "Ramios bitės" ypač įstrigo dėl to, kad jo paties tėvas buvo bitininkas, o, Kamilijaus nuomone, šiame pavadinime kažkokios ypatingos prasmės ieškoti neverta – jis tiesiog puikiai skamba ir lengvai įsimena.

Jau kitą savaitę visoms radijo stotims "Ramios bitės" pasiūlys porą savo albumo dainų “Pabūki su mumis” ir “Jeigu aš turėčiau sparnus”, o debiutinis grupės darbas turėtų pasirodyti dar liepos mėnesį.

Abu dueto nariai nėra naujokai scenoje – tai profesionalūs muzikantai, sukaupę nemažą muzikavimo patirtį.

Tačiau tik dabar įgyvendino seną svajonę, įrašydami savo sukurtų ir atliktų nuoširdžių, melodingų dainų albumą, kurio pavadinimas “Šėtonas Ir Klebonas” tėra mažytis pokštas, kurį lengvai supras visi, išvydę nepaprastai originalų albumo viršelį.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.