Hall debiutą teatre kritikai sumalė į miltus

Manekenė Jerry Hall (Džeri Hol) per savo debiutą scenoje numetė rankšluostį ir pasirodė visai nuoga, bet, kritikų nuomone, galėjo tai padaryti geriau.
Rengdamasi vidutinio amžiaus gundytojos ponios Robinson vaidmeniui Londono spektaklyje “Abiturientas” (The Graduate), J. Hall ėmė vaidybos pamokas, lankė treniruotes ir net nusikirpo įžymiuosius šviesius plaukus. Tačiau britų žiniasklaida buvo negailestinga ir paminėjo tik vieną debiuto nesėkmes atperkantį faktą: J. Hall, kaip 44 metų moteris, atrodo puikiai.

“Sustingusi kaip dantų krapštukas”, skelbė “Daily Mail” ir prilygino J. Hall “mėgėjiškai dramatiškas” scenos emocijas “pensijon išeinančio flegmatiko” aistroms.

“The Times” Micko Jaggerio (Miko Džagerio) buvusios žmonos vaidybą vadino skurdžia - tas pats žodis anglų kalba gali reikšti ir nuogumą.

“The Daily Telegraph” buvo ne ką daugiau atlaidus. Šio laikraščio kritikų nuomone, J. Hall - “sustingusi, be didelės aistros ir nelabai įtikinanti”.

Net nuogybės scena, kuria buvo viliojami žiūrovai ir dėl kurios anksčiau vaidinusi Kathleen Turner (Ketlin Terner) sulaukdavo audringų aplodismentų, esą nepavyko, nes ilgakoję manekenę gaubė visiškas šešėlis.

Net pati J. Hall neseniai duotame interviu netyčia išpranašavo savo nesėkmę. “Kartais galvoju, kad pavėlavau į aktorių traukinį, bet štai - vaidinu”, žurnalui “Hello”.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (58)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.

Podiumu žengė krepšininkų žmonos: tarp jų ir gruodį trečiojo vaikelio susilaukusi G. Songailė (28)

Papuošalų kūrėja Viktorija Kac kartu su drabužių kūrėjomis Sandra Šernė ir Ieva Grybauskiene suvienijo jėgas ir antradienio vakarą į vieną sostinės prekybos centrų sukvietė madai ir labdarai neabejingas garsenybes. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta papuošalų „Lush Jewelry“ ir drabužių „Female“ prekės ženklų naujausios 2017 metų pavasario/vasaros kolekcijos, kurias demonstravo žinomų krepšininkų žmonos. Nemaža dalis kolekcijų gaminių bus padovanota socialiniam projektui „Trys seserys“.

Už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą G. Einikiui teks pakratyti piniginę (23)

Antradienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus, praneša Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

S. Steikūnaitė – apie išsvajotą nuotakos suknelę: „pūsti tortai“ buvo madingi prieš dešimt metų (53)

Daugelį metų modeliu dirbusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Saistė Steikūnaitė netrukus vėl žengs podiumu. Šį kartą ji demonstruos naujausios Paulos Poderytės kolekcijos suknelę. Prieš pat pristatymą Skaistė DELFI paatviravo apie savo spintos turinį ir požiūrį į seksualius drabužėlius.

Kūno rengybos čempionatų dalyvė I. Žuolytė atskleidė tobulą pratimą užpakaliuko tobulinimui (45)

Ingai Žuolytei – 22-eji. Ji – sportininkė, kurios pasakojimus apie sportinę veiklą, subalansuotą mitybą ir motyvaciją seka daugiau nei 20 000 gerbėjų feisbuke. Tuo pačiu ji – studentė ir drabužių ženklo „Inzo Clothes“ sumanytoja. Inga puikiai žino, kiek tenka paaukoti, ruošiantis lengvojo kultūrizmo (fitneso) varžyboms, kiek valios prireikė atsikratyti daug svorio ir kaip suderinti mokslus, darbą ir mylimus užsiėmimus.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.