Hall debiutą teatre kritikai sumalė į miltus

Manekenė Jerry Hall (Džeri Hol) per savo debiutą scenoje numetė rankšluostį ir pasirodė visai nuoga, bet, kritikų nuomone, galėjo tai padaryti geriau.
Rengdamasi vidutinio amžiaus gundytojos ponios Robinson vaidmeniui Londono spektaklyje “Abiturientas” (The Graduate), J. Hall ėmė vaidybos pamokas, lankė treniruotes ir net nusikirpo įžymiuosius šviesius plaukus. Tačiau britų žiniasklaida buvo negailestinga ir paminėjo tik vieną debiuto nesėkmes atperkantį faktą: J. Hall, kaip 44 metų moteris, atrodo puikiai.

“Sustingusi kaip dantų krapštukas”, skelbė “Daily Mail” ir prilygino J. Hall “mėgėjiškai dramatiškas” scenos emocijas “pensijon išeinančio flegmatiko” aistroms.

“The Times” Micko Jaggerio (Miko Džagerio) buvusios žmonos vaidybą vadino skurdžia - tas pats žodis anglų kalba gali reikšti ir nuogumą.

“The Daily Telegraph” buvo ne ką daugiau atlaidus. Šio laikraščio kritikų nuomone, J. Hall - “sustingusi, be didelės aistros ir nelabai įtikinanti”.

Net nuogybės scena, kuria buvo viliojami žiūrovai ir dėl kurios anksčiau vaidinusi Kathleen Turner (Ketlin Terner) sulaukdavo audringų aplodismentų, esą nepavyko, nes ilgakoję manekenę gaubė visiškas šešėlis.

Net pati J. Hall neseniai duotame interviu netyčia išpranašavo savo nesėkmę. “Kartais galvoju, kad pavėlavau į aktorių traukinį, bet štai - vaidinu”, žurnalui “Hello”.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.