Hall apsinuogins skandalingame spektaklyje "The Graduate"

 (2)
43 metų buvusi "Rolling Stones" lyderio Micko Jaggerio (Miko Džagerio) žmona liepos gale pakeis K. Turner, kuri spektaklyje vaidina gruobuonišką ponią Robinson.

"Aš jau nebesitveriu savame kailyje iš laukimo" sakė J. Hall interviu, kuris buvo išspausdintas antradienį.

"Mickas net išsižiojo, kai aš jam pasakiau...Praradęs žadą, jis tik išstenėjo: "Tu rengiesi nusimesti drabužius?". Tada akimirką pagalvojo ir šūktelėjo: "Oho!".

J. Hall pridūrė, kad M. Jaggeris pasisiūlė pasaugoti keturis poros vaikus, kai ji vakare vaidins Londono scenoje. K. Turner tapo britų spaudos sencacija, kai balandžio mėnesį įvyko "The Graduate" premjera.

Gielgudo (Gelgudo) teatre jos atliekamas ponios Robinson, beširdės pagyvenusios moters, vaidmuo, kurį 1967 metų filme suvaidino Anne Bancroft (Ana Bankroft), buvo nevienareikšmiškai įvertintas kritikų, tačiau pelnė entuziastingą publikos susižavėjimą.

Kulminacinėje spektaklio gundymo scenoje K. Turner nusimeta rankšluostį ir kelioms akimirkoms lieka visiškai nuoga.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.