Greta Garbo rašė meilės laiškus dramaturgei

Pasak Švedijos žiniasklaidos, kitą mėnesį JAV muziejuje pirmą kartą bus viešai rodomi ekrano dievaitės Gretos Garbo slapti meilės laiškai, skirti dramaturgei Mrecedes de Acosta.
Ekscentriškoji poetė ir dramaturgė de Acosta Rosenbacho muziejui ir bibliotekai perdavė 55 intymius Garbo laiškus su sąlyga, kad per dešimt metų po abiejų moterų mirties jie nebus niekieno skaitomi.

Garsioji švedų aktorė Garbo, savo mįslingo grožio dėka kino ekranuose ypač sužibėjusi 3 dešimtmetyje, mirė 1990-aisiais, o de Acosta - 1968-aisiais.

Dar nei vienas muziejaus darbuotojas neskaitė šių laiškų, tačiau balandžio 15-ą dieną tikimasi juos viešai pristatyti muziejaus lankytojams. Tačiau ne visi patenkinti garsiosios aktorės laiškų viešu publikavimu. Garbo dukterėčia ir įpėdinė Gray Reisfield teigia, kad nors patys laiškai ir yra muziejuje, tačiau jų turinys priklauso jai, todėl niekas negali jų viešai rodyti be Reisfield sutikimo.

Savo memuaruose de Acosta yra rašiusi, kaip ji ir Garbo mėgdavo abi maudytis nuogos. Tokiu būdu buvo pasklidusios kalbos apie abiejų moterų romaną. Kalbama, kad de Acosta taip pat draugavo su kita ekrano žvaigžde Marlene Dietrich bei mėgdavo girtis, jog ji galinti atimti moterį iš bet kokio vyro.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (217)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.

M. Katleris sukūrė savo vasaros hito versiją: parodijavo M. Pundziūtės vaizdo klipą (8)

Humoristas Mantas Katleris su kolega Mantu Bartuševičiumi nufilmavo vasaros hitu spėjusio tapti atlikėjos Monique dainos „Palauk dar” vaizdo klipo parodiją.

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (49)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (75)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Šeimos pagausėjimo sulaukęs D. Siaurusaitis parduoda namą (47)

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė parduoda namą, kuriame gyveno devynerius metus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.