Grantas lovoje fantastiškas, sako Hurley

 (5)
Liz Hurley (Liz Herli) paneigė, jog buvo nepatenkinta seksu su Hugh Grantu (Hju Grantu). Pasak L. Hurley, kuri su aktoriumi gyveno 13 metų ir neseniai amžiams ar laikinai nutraukė santykius, Hugh lovoje fantastiškas.
JAV moterų žurnalas “Jane” citavo L. Hurley, sakiusią, jog “Ketverių vestuvių ir vienerių laidotuvių” (Four Weddings and a Funeral) bei “Noting Hilo” (Notting Hill) žvaigždė lovoje imdavo žiūrėti televizorių. Neva todėl jai dingdavo noras mylėtis.

Tačiau ketvirtadienį britų bulvariniame laikraštyje “The Sun” spausdinamame interviu L. Hurley tvirtino apie seksualinį gyvenimą su H. Grantu nekalbėjusi nieko bloga.

“Hugh Grantas lovoje visada buvo fantastiškas”, sakė Liz, tebegyvenanti tame pačiame prabangiame name Londone, kaip ir buvęs mylimasis.

“Mūsų miegamajame net nėra televizoriaus. (Straipsnis) vaizduoja mane piktą ir bjaurią, o aš tokia nesu”, pridūrė ji.

39 metų H. Grantas ir 35 metų L. Hurley gegužės mėnesį nutraukė santykius.

L. Hurley vaidino dviejuose “Ostinuose Pauersuose” (Austin Powers), dirbo modeliu kosmetikos kompanijoje, bet išgarsėjo 1994 metais, “Ketverių vestuvių...” premjeroje nustelbusi H. Grantą savo apdarais - “Versace” suknele, padaryta iš vos ne vienų žiogelių.

Tačiau išties tikrą žiniasklaidos dėmesį ji pajuto 1995-aisiais, kai Hugh automobilyje Los Andžele buvo užkluptas su prostitute.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (51)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.