Grantas lovoje fantastiškas, sako Hurley

 (5)
Liz Hurley (Liz Herli) paneigė, jog buvo nepatenkinta seksu su Hugh Grantu (Hju Grantu). Pasak L. Hurley, kuri su aktoriumi gyveno 13 metų ir neseniai amžiams ar laikinai nutraukė santykius, Hugh lovoje fantastiškas.
JAV moterų žurnalas “Jane” citavo L. Hurley, sakiusią, jog “Ketverių vestuvių ir vienerių laidotuvių” (Four Weddings and a Funeral) bei “Noting Hilo” (Notting Hill) žvaigždė lovoje imdavo žiūrėti televizorių. Neva todėl jai dingdavo noras mylėtis.

Tačiau ketvirtadienį britų bulvariniame laikraštyje “The Sun” spausdinamame interviu L. Hurley tvirtino apie seksualinį gyvenimą su H. Grantu nekalbėjusi nieko bloga.

“Hugh Grantas lovoje visada buvo fantastiškas”, sakė Liz, tebegyvenanti tame pačiame prabangiame name Londone, kaip ir buvęs mylimasis.

“Mūsų miegamajame net nėra televizoriaus. (Straipsnis) vaizduoja mane piktą ir bjaurią, o aš tokia nesu”, pridūrė ji.

39 metų H. Grantas ir 35 metų L. Hurley gegužės mėnesį nutraukė santykius.

L. Hurley vaidino dviejuose “Ostinuose Pauersuose” (Austin Powers), dirbo modeliu kosmetikos kompanijoje, bet išgarsėjo 1994 metais, “Ketverių vestuvių...” premjeroje nustelbusi H. Grantą savo apdarais - “Versace” suknele, padaryta iš vos ne vienų žiogelių.

Tačiau išties tikrą žiniasklaidos dėmesį ji pajuto 1995-aisiais, kai Hugh automobilyje Los Andžele buvo užkluptas su prostitute.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (41)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (54)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Specialiai DELFI: iš kelionės motociklu per Indiją grįžęs V. Baumila jau mąsto apie kitus ekstremalius iššūkius (2)

Trečiadienį DELFI Gyvai konferencijoje lankėsi atlikėjas Vaidas Baumila. Visai neseniai jis grįžo iš Indijos, po kurią drauge su bičiuliu keliavo motociklais. Su skaitytojais dainininkas pasidalino ne tik įspūdžiais, bet ir nufilmuota vaizdo medžiaga bei nuotraukomis.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (70)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.