Gateso turto mokestis viršijo 1 mln. dolerių

 (2)
Būti turtingiausiu pasaulio žmogumi - nepigus malonumas, ypač kai turi prabangiausius pasaulyje namus.
Kingo apygarda valdžia pirmadienį siuntinėjo turto mokesčių sąskaitas, ir Billo Gateso (Bilo Geitso) sąskaita toli pralenkė visas kitas. Didžiausios pasaulyje programinės įrangos bendrovės "Microsoft" steigėjo namai ir žemė Medinos priemiestyje vertinami beveik 110 mln. dolerių. Už tokią nuosavybę reikia mokėti 1 076 231 dolerio turto mokesčio.

B. Gateso namai ir 2 hektarai žemės yra prie Vašingtono ežero. Pernai jis turėjo mokėti 615 000 dolerių turto mokesčio, remiantis skaičiavimais, atliktais dar nebaigus 4 320 kvadratinių metrų namo statybos ir teritorijos įrengimo. Tačiau per 1999-uosius šios nuosavybės vertė išaugo beveik 2 kartus.

Naujausias nuosavybės įvertinimas buvo atliktas praėjusį rugsėjį, ir B. Gatesas jo neužprotestavo.

Namas, kurio didelė dalis įrengta po žeme, turi stambias medines sijas ir savo stiliumi primena medžioklės namelį. Pagrindinis aukštas yra 2 052 kvadratinių metrų ploto. Name yra septyni miegamieji ir 24 vonios kambariai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (311)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (64)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.