Garsios moterys širdį patikėjo užsieniečiams: vienų gyvenimas virto pasaka, kitų laukė išbandymai

 (44)
Meilei nesvarbus ne tik amžius, bet ir tautybė – tuo įsitikino ir garsios Lietuvos moterys, širdį atidavusios iš svečių šalių kilusiems vyrams. Kai kurioms šis sprendimas lėmė ilgus metus gražaus ir turiningo bendro gyvenimo, kitoms – ašaras, skausmą ar net skyrybas.
B. Tiškevič, E. Anusauskaitė-Young, E. Daniūtė
B. Tiškevič, E. Anusauskaitė-Young, E. Daniūtė
© DELFI montažas
www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

„Šėtone, prašau“ bylos nagrinėjime – naujas posūkis: pasitelkė egzorcistą, keičia kaltinimo formuluotę (145)

Anykščių rajono apylinkės teismo teisėja Zita Gavėnienė pirmadienį toliau nagrinėjo bylą, kurioje troškūniečiai broliai Vaidotas ir Mantas Grincevičiai bei jų pusbrolis Giedrius Sasnauskas kaltinami nesantaikos kurstymu. Trokūniečiai teismo slenkstį mina dėl „You Tube“ filmuko „Šėtone, prašau“.

Paskutines nėštumo dienas skaičiuojanti E. Daniūtė atrodo pritrenkiančiai (31)

Šokėja Edita Daniūtė paskutines nėštumo dienas leidžia besimėgaudama itališka saule ir savo šeimos draugija. Džiugiomis akimirkomis moteris mielai dalijasi ir socialiniuose tinkluose, kuriuose sulaukia daugybės liaupsių dėl pritrenkiančios figūros.

R. Mackevičius švenčia 32-ąjį gimtadienį: šmaikščiausios fotosesijos ir aistringa meilė žmonai

Gegužės 24-ąją Rolandas Mackevičius švenčia 32-ąjį gimtadienį. Neretai radijo chuliganu vadinamas vyras savo karjerą pradėjo laidoje „Dušas“. Būtent joje jis susipažino su antruoju radistu Jonu Nainiu ir jau kelerius metus neįtikėtunu tempu lipa karjeros laiptais.

Žmoną su dukrele į šiltus kraštus išlydėjęs Justas pats atostogauja su tikrais vyrais (10)

Justinui Lapatinskui šis pavasaris buvo kaip niekada darbingas. Atlikėjas dalyvavo įvairiuose TV projektuose, plušėjo repeticijų salėje ir įrašų studijoje. Jo intensyvų laikotarpį vainikavo naujausias kūrinys „Nenurimsim“, kuris puikiai iliustruoja šį ypatingai aktyvų dainininko gyvenimo laikotarpį.

Nuo sumedžiotų gyvūnų šiurpstanti E. Jonauskė vegetare netaps: jei ne aš, tai kiti suvalgys (39)

Aplinkos viceministras Linas Jonauskas ne iš tų, kurie dirba tik kabinete ir savo darbą mato tik popieriuose ar kompiuterio ekrane. Jo kasdienybė neretai šiurpina. Linas dažnai dalyvauja reiduose, kuriuose tramdo medžiotojus, brakonierius ir kitus piktadarius gamtai. Į tokius reidus jis ruošiasi ne vienas, jo žmona Evita dažnai lydi savo mylimąjį. Ir visai nesvarbu, kad tenka šalti, slėptis krūmuose ar net pašiurpti pamačius, ką piktavaliai daro gyvūnams.