Gali būti paskelbtos dar kelios Johno Lennono bylos

Penktadienį JAV teisėjas Brianas Q. išleido įsakymą Federaliniam tyrymų biurui paskelbti telefoninį pokalbį ir du laiškus, susijusius su Johnu Lennonu, "The Beatles" dainininku, nužudytu 1980-aisiais.
Kaip teigia pats Tyrymų biuras, dešimties puslapių Lennono byla buvo nuslėpta užsienio šalies, perdavusios tuos dokumentus, vyriausybės reikalavimu.

Peteris Eliasbergas, Amerikos civilinių teisių sąjungos advokatas, teigė tikįs, kad šį reikalavimą pateikė tam tikri Didžiosios Britanijos pareigūnai.

Dokumentų paskelbimas buvo paskatintas rašytojo ir istoriko Jono Weinerio, kuris dar 1983-aisiais metais pateikė "Informacijos laisvės" prašymą, norėdamas atgauti visus JAV saugomus valstybinius dokumentus apie Lennoną.

"Aš nemanau, kad tai gali sukelti pavojų nacionaliniams saugumui", teigė Weineris. "Greičiausiai tai yra tik trisdešimties metų senumo įprasta informacija apie nužudytos roko žvaigždės veiklą."

Sausio mėnesį buvo išleista Weinerio knyga "Gimme Some Truth: The John Lennon FBI Files" (Pasakykite teisybę: Johno Lennono FTB bylos). Joje pateikta 100 puslapių jau anksčiau paskelbtų FTB bylų apie Lennoną, bei keletas saugumo sumetimais įslaptintų bylų.

Kalifornijos universitetas, parėmęs rašytojo pastangas gauti dokumentus, pareiškė, kad prezidento Nixono vadovavimo laikotarpiu FTB netgi sekė daininką, norėdama už opozociją Vietnamo karui Lennoną deportuoti iš šalies.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.