G.Akcijonaitė sūnui davė apaštalo vardą

 (51)
Birželio 7 dieną antrojo sūnaus susilaukusi viena iš kino teatro „Pasaka“ įkūrėjų Greta Akcijonaitė su verslininku Aidu Akcijonaičiu vaikeliui jau išrinko vardą. Tėvai berniuką pavadino apaštalo Baltramiejaus vardu.
Greta Akcijonaitė su vyru Aidu Akcijonaičiu
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Tiesa, šiuo metu Juodkrantėje su mažyliu poilsiaujanti laiminga mama pažymi, kad šis vardas dokumentuose dar neužregistruotas. Todėl gali nutikti kaip ir su vyresnėliu Kasparu, kuriam prieš gimstant buvo sugalvotas Jono vardas.

„Kol laukiausi pirmagimio, galvojau, kad jis bus Jonukas, bet kai gimė, nusprendžiau jį pavadinti Kasparu, - šypsosi prisimindama G.Akcijonaitė. - Todėl kol dabar tėvelis nenunešė dokumentų, visko dar gali nutikti. Bet iš esmės apsisprendėme mažyliui suteikti Baltramiejaus vardą.“

Abiems savo sūnums biblinius vardus verslininkė davė neatsitiktinai. „Pirmagimis turėjo gimti per Tris karalius, todėl ir nusprendėme jį pavadinti vienu iš jų – Kasparu. Mažyliui pradžioje svarstėme duoti antrojo karaliaus Baltazaro vardą, tačiau pasirinkome apaštalo Baltramiejaus variantą, kuris lietuviškai skamba daug gražiau. O aš jį neretai ir sutrumpinu, vadinu tiesiog Baltumi“, - išduoda mėnesio pradžioje antrojo berniuko sulaukusi G.Akcijonaitė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Internete plinta „Olialia“ vaizdo įrašas: internautai juokiasi iš garsių damų anglų kalbos žinių (51)

Prekės ženklui „Olialia“ skinantis kelią į Indijos rinką, internetinėje erdvėje netrūksta reklaminių vaizdo įrašų. Štai, naujausiame klipe grupės „OMG“ narės kviečia pasižvalgyti po 18 mln. eurų vertės jachtą. Tiesa, internautų dėmesį patraukė ne prabangi vandens transporto priemonė, o garsių damų anglų kalbos žinios.

Trūko kantrybė: apie J. Statkevičiaus skolas teismas paskelbė viešai (65)

Lietuvos drabužių dizaineriui Juozui Statkevičiui – nemalonumai: ilgą laiką jo ieškoję, bet taip ir nesuradę teisėjai nutarė viešai paskelbti, kad kostiumų dailininkas yra skolingas komunalinių paslaugų bendrovei.

JAV milijonieriumi prisistatantis A. Perezas pasipiršo 16-metei išrinktajai (65)

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis verslininkas Aaronas Perezas (28 m.) ir jo 12 metų jaunesnė mylimoji Urtė nusprendė susieti savo gyvenimą ilgam. A. Perezas paprašė mylimosios rankos, o ši ištarė „taip“. Milijonierius padovanojo sužadėtuvių žiedą už daugiau nei 30 tūkstančių JAV dolerių, rašoma pranešime spaudai.

Garsūs kauniečiai šiltą sekmadienio vakarą šventė vasaros terasos atidaryme (52)

Prieš pusę metų Kaune pradėjęs veikti restoranas „Floros simfonija“ jau tapo vienu mėgiamiausiu mieste, rašoma pranešime spaudai. Čia savo asmenines šventes ne kartą minėjo žinomi sportininkai, kultūros veikėjai, verslininkai, pramogų pasaulio atstovai.

Garsūs pramogų pasaulio vyrai įvertino A. Jablonskytės sukurtą projektą (10)

Vėlų penktadienio vakarą Vilniuje buvo pristatytas Austėjos Jablonskytės projektas, kuriame įamžintas garsių Lietuvos vyrų stilius.
OKT teatras

DUGNE
2017 gegužės 22 d. 19.00 val.

TERAPIJOS premjera!
2017 gegužės 24 d. 19.00 val.
Kaip žemiausios kastos tarnautojas, rodos, net nepastebimas žmogus staiga gali tapti visa griaunančia, pavojinga visuomenei jėga? Atsakymo į šį klausimą ieško režisierius Oskaras Koršunovas, jau šį vakarą (gegužės 16 d.) kartu su aktoriumi Eimantu Pakalka pristatantis monospektaklį pagal ukrainiečių klasiko Nikolajaus Gogolio apysaką „Pamišėlio užrašai“. XIX-ame amžiuje parašyta apysaka XXI-ojo amžiaus pradžioje vėl skamba kaip niekad aktualiai.
O. Koršunovo premjera „Pamišėlis“ – apie nenorą taikstytis su normalumo fašizmu
2017 gegužės 16 d.