G.Akcijonaitė sūnui davė apaštalo vardą

 (51)
Birželio 7 dieną antrojo sūnaus susilaukusi viena iš kino teatro „Pasaka“ įkūrėjų Greta Akcijonaitė su verslininku Aidu Akcijonaičiu vaikeliui jau išrinko vardą. Tėvai berniuką pavadino apaštalo Baltramiejaus vardu.
Greta Akcijonaitė su vyru Aidu Akcijonaičiu
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Tiesa, šiuo metu Juodkrantėje su mažyliu poilsiaujanti laiminga mama pažymi, kad šis vardas dokumentuose dar neužregistruotas. Todėl gali nutikti kaip ir su vyresnėliu Kasparu, kuriam prieš gimstant buvo sugalvotas Jono vardas.

„Kol laukiausi pirmagimio, galvojau, kad jis bus Jonukas, bet kai gimė, nusprendžiau jį pavadinti Kasparu, - šypsosi prisimindama G.Akcijonaitė. - Todėl kol dabar tėvelis nenunešė dokumentų, visko dar gali nutikti. Bet iš esmės apsisprendėme mažyliui suteikti Baltramiejaus vardą.“

Abiems savo sūnums biblinius vardus verslininkė davė neatsitiktinai. „Pirmagimis turėjo gimti per Tris karalius, todėl ir nusprendėme jį pavadinti vienu iš jų – Kasparu. Mažyliui pradžioje svarstėme duoti antrojo karaliaus Baltazaro vardą, tačiau pasirinkome apaštalo Baltramiejaus variantą, kuris lietuviškai skamba daug gražiau. O aš jį neretai ir sutrumpinu, vadinu tiesiog Baltumi“, - išduoda mėnesio pradžioje antrojo berniuko sulaukusi G.Akcijonaitė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Ž. Grigaitis prabilo apie pramogų pasaulio užkulisius: nemažai žmonių tiesiog palūžta

Tarp Australijos ir Lietuvos gyvenantis Žilvinas Grigaitis dažnai palepina lietuvius egzotiškais vaizdais, pasakojimais apie prabangius renginius ir komfortišką gyvenimą už tūkstančių kilometrų. Tačiau šį kartą DELFI skaitytojams jis sutiko praskleisti paslapties šydą į dar neviešintus prabangaus australų gyvenimo užkulisius.

Artimo žmogaus netektį E. Anusauskaitė-Young palydėjo jautria daina (48)

Sekmadienio rytą JAV gyvenanti Evelina Young savo feisbuke pasidalijo jautrios dainos įrašu. Šis daina skirta anapilin iškeliavusiai jos vyro močiutei Janet.

Išskirtiniame interviu Seimo narys J. Džiugelis – apie karjerą, svajonę susilaukti vaikų ir mintis apie savižudybę (24)

Šįvakar, sekmadienį, TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia neeilinė nuo kūdikystės savo kūno nevaldančio ir prie neįgaliojo vėžimėlio prikaustyto Justo Džiugelio istorija. 29-erių verslininkas, vienos IT bendrovės įkūrėjas ir savininkas, o dabar ir Seimo narys atvirame interviu prisipažins, kad jo gyvenime būta visko – ašarų, daug neatsakytų klausimų ir net minčių apie savižudybę. „Tie, kurie neverkia, tie žudosi. Deja, taip, vyrai verkia“, - gyvenimo būdo laidoje atviraus parlamentaras.

Ilgus juodus plaukus G. Grygolaitytė-Vasha nudažė raudonai (64)

Trumpam į Lietuvą su keturių mėnesių dukrele grįžusi Gabrielė Grygolaitytė-Vasha spėja ne tik aplankyti artimuosius, bet ir palepinti save. Lietuvos grožio salone mergina kardinaliai pakeitė ir plaukų spalvą.

E. Jennings anyta Kolumbijoje surengė rožinę kūdikio sutiktuvių šventę (35)

Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio šeimą netrukus trečią kartą aplankys gandrai. Du sūnelius auginanti šeima laukiasi dukrytės. Šiuo metu Kolumbijoje, Jurgio gimtinėje, viešinti šeima atšventė ir kūdikio sutiktuves.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 vasario 20 d. 19.00 val.

DUGNE
2017 vasario 21 d. 19.00 val.
„Labiausiai džiaugčiausi, jei spektaklį pamatytų mūsų tėvų karta. Būtų mano valia, jų kartos žmonėms dalinčiau nemokamus kvietimus“, – paklaustas apie Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Apvalytieji“ publiką, atsakė Gremo vaidmenį kuriantis Kęstutis Cicėnas. Užsienio kritikų pripažinimo festivalyje Ispanijoje sulaukusių aktorių laukia dvi akistatos su lietuviška publika – jau vasario 15 d. Vilniuje bei balandžio 12 d. Kaune. Artėjant spektakliams kalbamės su aktoriumi K. Cicėnu.
Aktorius Kęstutis Cicėnas: „Apvalytuosius“ būtina pamatyti vyresniąjai kartai
2017 vasario 10 d.