Futbolo sirgalių įžeidinėjimai nuliūdino “Posh Spice”

“Posh Spice” Victoria Beckham prisipažino, kad ją labai nuliūdino futbolo aistruolių įžeidinėjimai per “Euro 2000” čempionatą.
26-erių metų dainininkė teigė, kad jos vyras Davidas iš pradžių kentė įžūlius sirgalių užgauliojimus, tokius kaip “Tavo žmona yra ištvirkėlė” arba “Tikėkimės, kad tavo vaikas mirs nuo vėžio”, tačiau vienu momentu tiesiog neištvėrė ir parodė didžiojo piršto gestą tribūnoje sėdintiems fanams po rungtynių su Portugalija, kurias Anglija pralaimėjo 3:2.

“Man labai skaudu ir liūdna, kaip ir kiekvienam kitam būtų šioje situacijoje. Nors aš stengiuosi nenusiminti, tačiau aš viso labo tik žmogus,” “The Sun” laikraščiui sakė Victoria. “Davidas taip pat turi su tuo susitaikyti ir žaisti toliau – jam taip sunku.”

“Posh Spice” prisipažino nudžiugusi, kad jos vyras taip anksti grįži iš čempionato. Nors Anglijos futbolo rinktinė anksti iškrito iš “Euro 2000”, tačiau, jos nuomone, pasiguosti galima tuo, kad buvo laimėta prieš Vokietiją.

Rungtynėse su Portugalija stadione tvyrojo grėsminga atmosfera, todėl Beckhamas patarė žmonai stebėti jas namuose per televizorių.

Beckhamo įžeidinėjimo kampanija tęsiasi jau keletą metų, teigė Victoria.

“Jis yra įžeidinėjamas kiekvienų rungtynių metu ir tai yra baisu. Tik įsivaizduokite, jeigu taip būtų kalbama apie jūsų žmoną ir vaiką – tai blogiausias dalykas, kurį galima pasakyti kitam žmogui,” guodėsi “Posh Spice”. “Aš jaučiuosi saugi, kai einu į “Manchester United” rungtynes, nes jie mane prižiūri, tačiau kai žaidžia Anglijos rinktine, viskas tampa daug sudėtingiau.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (49)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (10)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (59)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (49)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (277)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.