Filmo "Matrica" reklamoje dalyvauja Sel'as

Šį penktadienį Lietuvos kino teatruose pasirodys kultinis fantastinis veiksmo trileris "Matrica", kurio reklaminėje kampanijoje dalyvaus ir Egidijus Dragūnas.
Toks sprendimas kilo labai natūraliai, kadangi tiek garsusis filmas, tiek naujasis SEL albumas "Kubas" bando pažvelgti į naują kibernetinį ateities pasaulį, o savo žiūrovus ar klausytojus skatina įvertinti juos supančią realybę iš paradoksaliosios pusės.

Tai turbūt pirmas toks atvejis Lietuvoje, kai pasaulinio garso filmą padeda reklamuoti ryški vietinės scenos žvaigždė. Egidijus Dragūnas "Matricos" platintojams Lietuvoje "paskolino" savo balsą, kuris bus panaudotas radijo ir televizijos reklamoje, o šį penktadienį klube "Indigo" vyksiančiame SEL koncerte šiam filmui taip pat bus demonstruojamas ypatingas lojalumas.

Beje, klube bus pažymimas ir kitas svarbus įvykis - ten bus švenčiamas paties Egidijaus Dragūno gimtadienis, o šventės kulminacija taps koncertinis SEL pasirodymas.

Jo metu, kaip ir buvo žadėta anksčiau, naujausi kūriniai iš albumo "Kubas" skambės "gyvai", o Egidijui talkins nemaža muzikantų kompanija - būgnininkas Marius Savickas, klavišininkas bei programuotojas Giedrius Daugilis (žinomas kaip Nitro), DJ Mix, DJ Boyz ir net SEL vadybininkas Martynas Tyla. Skelbiamas ir orientacinis koncerto pradžios laikas - 23 val. 30 min.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.