E.Nekrošius toliau žavi pasaulį savo darbais

 (7)
Šeštadienį Venesuelos sostinėje pasibaigusiame XII tarptautiniame teatro festivalyje "Karakasas 2000" pristatytas Eimunto Nekrošiaus režisuotas spektaklis "Hamletas" sulaukė didžiulio pasisekimo.
Kas dvejus metus rengiamas festivalis yra vienas svarbiausių meno forumų Lotynų Amerikoje. Jame dalyvavo 26 teatro trupės iš Argentinos, Australijos, Bolivijos, Brazilijos, Čekijos, Čilės, Graikijos, Italijos, Ispanijos, Izraelio, Kanados, Kolumbijos, Kubos, Lietuvos, Prancūzijos, Šveicarijos, Urugvajaus, Vengrijos ir Vokietijos, taip pat 16 Venesuelos teatro trupių.

Kaip BNS pranešė Lietuvos ambasada Venesueloje, teatro gerbėjai buvo suintriguoti anonsų apie originalią E. Nekrošiaus "Hamleto" interpretaciją.

Iš viso per festivalį buvo suvaidinti keturi "Hamleto" spektakliai.

Pranešime teigiama, kad po spektaklių kritikų straipsniuose spaudoje E. Nekrošiaus darbas buvo vertinamas kaip režisieriaus "opus magnum".

"Lietuviškame Hamlete yra visko: ugnies, ledo, medžio, popieriaus, galybės, metalo, šviesos ir žodžio, taip pat muzikos", "Žiaurus ir draskantis - šis Hamletas yra E. Nekrošiaus opus magnum, jo tamsaus ir veriančio žvilgsnio į viską, kas egzistuoja, bei tokios pripažįstamos poetiškos aktorių trupės lydinys", spaudos vertinimus cituoja Lietuvos ambasada Venesueloje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (93)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (69)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (198)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (43)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (23)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.