Ekrano bei muzikos žvaigždės vėl apdovanotos

Vaizdo įrašų platinimo kompanija "Blockbuster" antradienį įvykusios ceremonijos metu įteikė savo apdovanojimus gausiam aktorių ratui, tarp kurių buvo ir Tomas Hanksas, Pierce'as Brosnanas, Cameron Diaz, Drew Barrymore, pop dievaitei Cher bei reperiui Dr.Dre.
Šeštojoje kasmetinėje "Blockbuster" apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Hanksas buvo įvardintas geriausiu aktoriumi už savo vaidmenį filme "Žalioji mylia", o geriausios aktorės titulo už vaidmenį juostoje "Bet kokį sekmadienį" nusipelnė Cameron Diaz.
Cher

Geriausiais komedijų aktoriais buvo pripažinti Adamas Sandleris, suvaidinęs "Kietajame tėtušyje", bei Heather Graham, visus žavėjusi juostoje "Austinas Powersas: Šnipas, kuris mane suviliojo".

Savo balsus už "Blockbuster" apdovanojimų nominantus galėjo atiduoti vaizdo kasečių pirkėjai daugiau kaip 7 100 kompanijos parduotuvių. Net dviejų apdovanojimų sulaukė Pierce'as Brosnanas, įvardintas geriausiu romantiškos dramos bei veiksmo filmo ("Ir viso pasaulio negana") aktoriumi.

Catherine Zeta-Jones buvo pripažinta geriausia veiksmo filmo aktore ("Spąstai"), o Nicole Kidman - geriausia romantiškos dramos aktore ("Plačiai užmerktos akys").

Austin Powers

"Blockbuster" apdovanojimų įteikimo ceremonijoje taip pat buvo pagerbtos ir muzikinių vaizdo įrašų žvaigždės. Populiariausios pop atlikėjos laurus už dainą "Believe" pasiglemžė Cher, populiariausiu pop dainininku buvo įvardintas Ricky Martinas, o reperiu - Dr.Dre.

Daugybę "Grammy" apdovanojimų susižėrusio muzikanto Carloso Santanos grupės "Santana" buvo pripažinta geriausia roko grupe.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (6)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (701)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (83)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (209)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (45)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.