E.Johnas užsipuolė Škotijos Romos katalikų dvasinį vadovą

 (6)
Pop superžvaigždė Eltonas Johnas viešai apkaltino kardinolą Thomasą Winningą, Škotijos Romos katalikų vadovą, homoseksualumo nepripažinimu.
© BBC News
Dainininkas, pats gėjus, teigė, kad Glasgow arkivyskupo pasenusios pažiūros geriausiai paaiškina, kodėl vis mažiau žmonių lankosi bažnyčiose.

Seras Eltonas pasipiktino praeitą savaitę pasirodžiusiu kardinolo straipsniu, kuriame buvo rašoma, kad "gėjų seksas yra nepriimtinas, nes tai nėra geras žmonių elgesys".

Eltonas Johnas, kuris kelis pastaruosius metus draugauja su Davidu Firnishu, dvasininko pažiūras pavadino "blogai informuotomis".

Savo laiške žurnalui, išspausdinusiam kardinolo straipsnį, 50-metis muzikos atlikėjas rašė: "Kardinolas Winningas ir jo nuostatos geriausiai parodo, kodėl žmonės nusigręžia nuo bažnyčios. Aš tiesiog abstulbęs dėl kardinolo žodžių, pagal kuriuos mano seksualumas man kenkia. Kaip jis gali būti teisėjo pozicijoje? Kaip gėjus aš esu labai patenkintas savo seksualumu ir visu gyvenimu. Kaip ir kardinolas, aš tikiu mūsų šalimi.

Bėgant metams Britanija tapo tolerantiškesnė ir atviresnių pažiūrų. Idėja, kad homoseksualumas yra pasirenkamas, jau paseno ir yra blogai informuota. Realybė yra tokia, kad homoseksualistai neturi pasirinkimo. Jokia hipnozė negali priversti mus pasikeisti," teigė Johnas.

Neseniai kardinolas viešai gynė įstatymą, draudžiantį homoseksualumo propagavimą mokyklose. Tačiau dar didesnio pasipiktinimo sulaukė dvasininko teiginiai, kad homoseksualumas "yra fizinis trūkumas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.