E.Claptoną kankina sąžinės priekaištai dėl sūnaus

Gitaros legenda Ericas Claptonas gyvena kankinamas siaubingo kaltės jausmo, kad pabėgo nuo savo mirštančio sūnaus.
Dainininko ir italų aktorės Lory Del Santo sūnus Conoras, būdamas vos penkerių, iškrito pro buto langą - pora gyveno 53 dangoraižio aukšte. Kai moteris suprato, kas atsitiko jos sūnui, paskambino Claptonui.

Muzikantas Amerikos televizijos žurnalistui Edui Bradley'ui prisipažino, kad jis ir dabar jaučiasi kaltas dėl vėlesnių savo poelgių. "Jis matė susirinkusią minią ir greitosios pagalbos automobilį, bet nesustojo ir ėjo toliau, - pasakojo žurnalistas. - Jis sakė, kad nuo to laiko gyvena galvodamas, kodėl nepribėgo prie sūnaus, kodėl nesustojo. Jis buvo mirtinai išsigandęs".

Šios 1991 m. tragedijos nepamiršta ir mažojo Conoro mama. Lory Del Santo prieš pat nelaimę vienai minutei nuėjo į draugų butą, patikrinti ar neatėjo faksimilinis pranešimas. Ji grįžo vos keliomis sekundėmis per vėlai.

"Jei nebūčiau gavusi "fakso", jis būtų gyvas", - mano moteris. Vėliau nuo dviejų vaikų nuo skirtingų vyrų susilaukusi aktorė tiki, kad ji ir Claptonas tebebūtų kartu, jei ne ši tragedija. "Kai mirė Conoras, mūsų santykiai taip pat mirė, - sakė Lory Del Santo. - Nėra dienos, kad negalvočiau apie Ericą ir Conorą".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.