"Earth, Wind and Fire" buvęs lyderis prisipažino sergąs Parkinsono liga

Maurice White'as, legendinės R&B grupės "Earth, Wind and Fire" įkūrėjas, prodiuseris bei vienas iš lyderių, pareiškė sergąs Parkinsono liga.
Nors 58-erių metų muzikantui neurologinė liga buvo diagnozuota dar prieš 8-erius metus, tačiau savo negalią iki šiol jis laikė paslaptyje. Tik praeitą savaitę į Rokenrolo šlovės muziejų įtraukus ir legendinę grupę, jos buvęs lyderis nusprendė išsipasakoti. "Aš paprasčiausiai pavargau apie tai nekalbėti," teigė White'as.

Tiesą pasakius, gandai apie pašlijusią muzikanto sveikatą muzikos industrijoje pradėjo sklandyti jau nuo 1995-ųjų, kai jis paskelbė daugiau nebekoncertuosiąs su grupe, kurią išpopuliarino tokios dainos kaip "Shining Star" bei "After the Love Has Gone". Tačiau White'as, kuris šiuo metu įtemptai dirba su 23-uoju "Earth, Wind and Fire" albumu, prisipažino, kad Parkinsono liga buvo tik vienas iš veiksnių, lėmusių jo apsisprendimą pasitraukti.

Parkinsono liga yra nemirtina neurologinė liga, kurios metu yra pažeidžiama tam tikra smegenų dalis, todėl ja sergantys asmenys dažnai patiria nevalingą raumenų virpėjimą, susitraukimą ar sustingimą, sunkiau juda. "Aš keliavau 5-is metus kartu su grupe sirgdamas Parkinsono liga ir vartodamas specialius vaistus. Aš ir dabar vis dar kontroliuoju ligą," sakė White'as.

Muzikantas, kuris tikisi prisijungti prie grupės Šlovės muziejuje įvyksiančioje ceremonijoje, jau tarėsi su Nacionaliniu Parkinsono fondu dėl specialių akcijų, padėsiančių surinkti pinigų kovai su šia liga. Parkinsono liga serga apie 1.5 mln amerikiečių, o tarp jų ir aktorius J. Foxas bei boksininkas Muhammadas Ali.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (12)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (20)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (48)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (112)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.