"Earth, Wind and Fire" buvęs lyderis prisipažino sergąs Parkinsono liga

Maurice White'as, legendinės R&B grupės "Earth, Wind and Fire" įkūrėjas, prodiuseris bei vienas iš lyderių, pareiškė sergąs Parkinsono liga.
Nors 58-erių metų muzikantui neurologinė liga buvo diagnozuota dar prieš 8-erius metus, tačiau savo negalią iki šiol jis laikė paslaptyje. Tik praeitą savaitę į Rokenrolo šlovės muziejų įtraukus ir legendinę grupę, jos buvęs lyderis nusprendė išsipasakoti. "Aš paprasčiausiai pavargau apie tai nekalbėti," teigė White'as.

Tiesą pasakius, gandai apie pašlijusią muzikanto sveikatą muzikos industrijoje pradėjo sklandyti jau nuo 1995-ųjų, kai jis paskelbė daugiau nebekoncertuosiąs su grupe, kurią išpopuliarino tokios dainos kaip "Shining Star" bei "After the Love Has Gone". Tačiau White'as, kuris šiuo metu įtemptai dirba su 23-uoju "Earth, Wind and Fire" albumu, prisipažino, kad Parkinsono liga buvo tik vienas iš veiksnių, lėmusių jo apsisprendimą pasitraukti.

Parkinsono liga yra nemirtina neurologinė liga, kurios metu yra pažeidžiama tam tikra smegenų dalis, todėl ja sergantys asmenys dažnai patiria nevalingą raumenų virpėjimą, susitraukimą ar sustingimą, sunkiau juda. "Aš keliavau 5-is metus kartu su grupe sirgdamas Parkinsono liga ir vartodamas specialius vaistus. Aš ir dabar vis dar kontroliuoju ligą," sakė White'as.

Muzikantas, kuris tikisi prisijungti prie grupės Šlovės muziejuje įvyksiančioje ceremonijoje, jau tarėsi su Nacionaliniu Parkinsono fondu dėl specialių akcijų, padėsiančių surinkti pinigų kovai su šia liga. Parkinsono liga serga apie 1.5 mln amerikiečių, o tarp jų ir aktorius J. Foxas bei boksininkas Muhammadas Ali.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.