DiCaprio įbrolis bus paleistas iš kalėjimo

Holivudo dievaičio Leonardo DiCaprio įbrolis, kuris buvo areštuotas dėl sąmoningo mėginimo nužudyti savo draugę, bus paleistas iš areštinės dėl įkalčių stokos, penktadienį paskelbė policija.
28-erių metų Adamas Farraras, kuris Los Andžele užaugo kartu su DiCaprio ir jį įkvėpė aktoriaus karjerai, trečiadienį buvo areštuotas dėl mėginimo nužudyti ir teroristinių grasinimų.

Los Andželo apygardos policijos departamento atstovas spaudai nepateikė konkretesnių įtariamo nusikaltimo detalių ir neįvardino aukos, tačiau teigė, kad jau penktadienį buvo tikimasi sulaukti oficialių kaltinimų Farrarui. Deja, ieškovai atmetė bylą, teigdami kad reikalingas “tolimesnis tyrimas”, todėl po savaitgalio DiCaprio įbrolis bus paleistas į laisvę.

Los Andželo apygardos advokatų biuro atstovė penktadienį jokių komentarų dėl bylos nepateikė.

Farras ir DiCaprio tapo įbroliais po to, kai išsiskyrusi Farraro motina ištekėjo už DiCaprio tėvo Georgo. Jie kartu augo Los Andžele, o Farraro trumpi vaidmenys televizijos reklaminiuose klipuose, būtent ir įkvėpė DiCaprio taip pat išbandyti savo jėgas aktorystėje.

1993-siais DiCaprio už vaidmenį filme “What’s Eating Gilbert Grape” buvo nominuotas Kino akademijos apdovanojimui, tačiau tikrosios šlovės sulaukė suvaidinęs “Titanike”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (93)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (69)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (198)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (43)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (23)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.