Di Caprio filmo premjera sutraukė minias gerbėjų

Iš limuzino išlipusį stilingu pilku kostiumu vilkintį aktorių minia sveikino šūksniais "Leo! Leo!" ir plakatais "Leo, pabučiuok mane greičiau!".

Tačiau gerbėjus Leičesterio aikštėje, prie kino teatro "Empire", saugiu atstumu nuo dievaičio laikė policijos užtvaros.

Pats L. Di Caprio atrodė kiek sutrikęs, bet uoliai šypsojosi fotografams, kol pagaliau įėjo vidun.

Minia dar ilgai skandavo jo vardą, vildamasi, kad jis gali pasirodyti dar kartą.

"Keistos tos minios, bet reikia dalyvauti. Stengiuosi kiek galėdamas, pozuoju prieš kameras, bet beveik atrodo, kad tai darau visai ne aš", kino teatro viduje žurnalistams sakė 25 metų L. Di Caprio.

"Tačiau man labai pasisekė. Aš nesiskundžiu", pridūrė jis.

Su L. DiCaprio "Paplūdimyje" nusifilmavusi Virginie Ledoyen (Viržini Leduajan) į premjerą atvyko vilkėdama išblukusiais džinsais. Tame pat filme vaidinęs Robertas Carlyle (Robertas Karlailas) atvyko su savo žmona.

Baby Spice

Taip pat atvyko pagrindinės filmo dainos atlikėjos, "Baby Spice" Emma Bunton (Ema Banton) ir "All Saints", be to - Mickas Hucknallas (Mikas Haknalas) iš "Simply Red", Simonas Le Bonas (Saimonas Le Bonas) ir Nickas Rhodesas (Nikas Roudsas) iš "Duran Duran" su draugėmis.

"Paplūdimys" sukurtas pagal populiarų Alexo Garlando (Alekso Garlendo) romaną apie keliautojus, kurie patraukia į idilišką slaptą paplūdimį vienoje Tailando salų. Vėliau jie supranta, kad jų rojaus kampelis yra ne toks, kokio tikėjosi.

Tuo tarpu "Kampanijos už etišką filmų gamybą" aktyvistai, dėvintys Leo kaukes, surengė protesto demonstraciją dėl žalos aplinkai, padarytos filmuojant "Paplūdimį".

Organizacija pakvietė boikotuoti filmą, kuris visoje Didžiojoje Britanijoje pradedamas rodyti penktadienį.

Filmuotos Tailando vietovės gyventojai, valdžia ir aplinkosaugininkai pateikė 2,6 mln. JAV dolerių (10,4 mln. litų) ieškinį kino studijai "20th Century Fox", Tailando kino studijai bei miškininkystės departamentui.

Ieškovai tvirtina, kad filmavimo metu pirmykštis Majos paplūdimys buvo pakeistas taip, kad per musonų sezoną jis visiškai išnyko.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (42)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.