Di Caprio filmo premjera sutraukė minias gerbėjų

Iš limuzino išlipusį stilingu pilku kostiumu vilkintį aktorių minia sveikino šūksniais "Leo! Leo!" ir plakatais "Leo, pabučiuok mane greičiau!".

Tačiau gerbėjus Leičesterio aikštėje, prie kino teatro "Empire", saugiu atstumu nuo dievaičio laikė policijos užtvaros.

Pats L. Di Caprio atrodė kiek sutrikęs, bet uoliai šypsojosi fotografams, kol pagaliau įėjo vidun.

Minia dar ilgai skandavo jo vardą, vildamasi, kad jis gali pasirodyti dar kartą.

"Keistos tos minios, bet reikia dalyvauti. Stengiuosi kiek galėdamas, pozuoju prieš kameras, bet beveik atrodo, kad tai darau visai ne aš", kino teatro viduje žurnalistams sakė 25 metų L. Di Caprio.

"Tačiau man labai pasisekė. Aš nesiskundžiu", pridūrė jis.

Su L. DiCaprio "Paplūdimyje" nusifilmavusi Virginie Ledoyen (Viržini Leduajan) į premjerą atvyko vilkėdama išblukusiais džinsais. Tame pat filme vaidinęs Robertas Carlyle (Robertas Karlailas) atvyko su savo žmona.

Baby Spice

Taip pat atvyko pagrindinės filmo dainos atlikėjos, "Baby Spice" Emma Bunton (Ema Banton) ir "All Saints", be to - Mickas Hucknallas (Mikas Haknalas) iš "Simply Red", Simonas Le Bonas (Saimonas Le Bonas) ir Nickas Rhodesas (Nikas Roudsas) iš "Duran Duran" su draugėmis.

"Paplūdimys" sukurtas pagal populiarų Alexo Garlando (Alekso Garlendo) romaną apie keliautojus, kurie patraukia į idilišką slaptą paplūdimį vienoje Tailando salų. Vėliau jie supranta, kad jų rojaus kampelis yra ne toks, kokio tikėjosi.

Tuo tarpu "Kampanijos už etišką filmų gamybą" aktyvistai, dėvintys Leo kaukes, surengė protesto demonstraciją dėl žalos aplinkai, padarytos filmuojant "Paplūdimį".

Organizacija pakvietė boikotuoti filmą, kuris visoje Didžiojoje Britanijoje pradedamas rodyti penktadienį.

Filmuotos Tailando vietovės gyventojai, valdžia ir aplinkosaugininkai pateikė 2,6 mln. JAV dolerių (10,4 mln. litų) ieškinį kino studijai "20th Century Fox", Tailando kino studijai bei miškininkystės departamentui.

Ieškovai tvirtina, kad filmavimo metu pirmykštis Majos paplūdimys buvo pakeistas taip, kad per musonų sezoną jis visiškai išnyko.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (23)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (9)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (6)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (209)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.