Dalai Lama sako svajojąs grįžti į Tibetą

Tremtyje gyvenantis Tibeto budistų vadovas pareiškė "tikrai" manąs, kad galės grįžti į tėvynę.

Per interneto forumą BBC tinklalapyje Dalai Lama sakė, kad jo viltis pagrįsta "gana greita permainų raida pasaulyje, ypač Azijoje ir Kinijoje".

"Aš tikrai tikiuosi, kad nelabai tolimoje ateityje gali būti rastas koks nors abipusiškai priimtinas sprendimas. Aš tuo tikiu. Tai labai kebli situacija", sakė Dalai Lama.

Paklaustas, apie kurią Tibeto vietą dažniausiai svajoja, Dalai Lama atsakė - "tikriausiai apie vienuolyną". "Kartais noriu praleisti likusį savo gyvenimą kur nors Tibete - švariame ore, po skaisčiu dangumi ir, tikiuosi, švaraus proto. Toks mano noras", sakė Dalai Lama.

Praėjusią savaitę 64 metų Dalai Lama šventė savo intronizacijos 60-metį.

Dalai Lama yra 600 metų gyvuojančios religinės dinastijos 14-asis paveldėtojas. 1959 metais jis buvo priverstas bėgti iš Tibeto po žlugusio sukilimo prieš kinų kariuomenę, 1950 metais okupavusią Himalajuose esantį Tibetą. Per pastaruosius keturis dešimtmečius Dalai Lama didžiumą laiko gyveno Indijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (31)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (394)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.