Dalai Lama sako svajojąs grįžti į Tibetą

Tremtyje gyvenantis Tibeto budistų vadovas pareiškė "tikrai" manąs, kad galės grįžti į tėvynę.

Per interneto forumą BBC tinklalapyje Dalai Lama sakė, kad jo viltis pagrįsta "gana greita permainų raida pasaulyje, ypač Azijoje ir Kinijoje".

"Aš tikrai tikiuosi, kad nelabai tolimoje ateityje gali būti rastas koks nors abipusiškai priimtinas sprendimas. Aš tuo tikiu. Tai labai kebli situacija", sakė Dalai Lama.

Paklaustas, apie kurią Tibeto vietą dažniausiai svajoja, Dalai Lama atsakė - "tikriausiai apie vienuolyną". "Kartais noriu praleisti likusį savo gyvenimą kur nors Tibete - švariame ore, po skaisčiu dangumi ir, tikiuosi, švaraus proto. Toks mano noras", sakė Dalai Lama.

Praėjusią savaitę 64 metų Dalai Lama šventė savo intronizacijos 60-metį.

Dalai Lama yra 600 metų gyvuojančios religinės dinastijos 14-asis paveldėtojas. 1959 metais jis buvo priverstas bėgti iš Tibeto po žlugusio sukilimo prieš kinų kariuomenę, 1950 metais okupavusią Himalajuose esantį Tibetą. Per pastaruosius keturis dešimtmečius Dalai Lama didžiumą laiko gyveno Indijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (23)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (5)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.