Daininkei Bjork atiteko negyvenama sala

"Atsižvelgus į pop daininkės Bjork nuopelnus Tėvynei, jai buvo suteikta išskirtinė teisė naudotis negyvenama sala vakarinėje Islandijos dalyje,"- pirmadienį pareiškė šalies premjeras Davidas Oddssonas.
Teigdamas, kad ji daugiau negu bet kas kitas padarė populiarindama savo šalį, Oddssonas stengėsi numalšinti kilusį triukšmą dėl daininkės tariamo noro visam laikui įsigyti 3.2 kilometrų pločio Ellidaey salą, esančią Breidafjoerdur įlankoje.

"Mano nuomone, teisių naudotis sala suteikimas daininkei yra greičiau honoraras arba valstybinio pripažinimo įrodymas," - teigė vadovas pridurdamas, kad ši sala gali būti parduota tik remiantis aukščiausiu įsakymu.

Kita vertus Interneto naujienų puslapis "Daily News" iš Islandijos savaitgalį pranešė, kad Ellidaey ir dar viena, Malmey, sala iš tikrųjų buvo parduotos gavus šalies Finansų komiteto patvirtinimą. Tuo tarpu Islandijos transporto ministrė Sturla Boedvarsson paneigė slapto daininkės Bjork sandorio dėl salų pirkimo faktą, tačiau pareiškė, kad abi šios salos greitu laiku gali būti reklamuojamos pardavimui.

Dauguma Islandijos gyventojų įtartinai žiūri į ekscentriškos žvaigždės skelbiamą meilę Tėvynei, nes ji ne tik nedainuoja islandiškai, bet net nemoka Islandijai pajamų mokesčių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.