Daininką Georgą Michaelą areštavusio policininko ieškinys buvo atmestas

Teismas atmetė Los Andželo policininko, 1998-siais metais viešajame tualete areštavusio daininką George Michaelą, ieškinį, kuriuo iš britų pop žvaigždės buvo reikalaujamas 10 mln dolerių atlyginimas už emocinį stresą.
Marcelo Rodriguezas pasirodė teisme pernai rugsėjį norėdamas išreikšti pasipiktinimą nepagarbiu video klipu dainai "Outside", kurį Michaelas išleido netrukus po balandžio mėnesį įvykusio daininko arešto už nepadorų elgesį. Šiame video klipe yra rodomas viešasis tualetas ir pamėgdžiojamas gėjaus daininko areštas Beverly Hillso parke, taip pat galima pamatyti ir juoda odine uniforma vilkinčių vyrų šokį bei du besibučiuojančius policininkus.

Rodriguezas pareiškė, kad šis klipas jam sukėlė emocinį bei moralinį stresą, ir apkaltino daininką šmeižtu. Los Andželo Aukštesniojo teismo teisėjas pirmadienį atmetė policininko ieškinį, teigdamas, kad Rodriguezas yra oficialus pareigūnas, todėl pagal įstatymus jis negali reikalauti tariamo emocinio streso žalos atlyginimo.

Britų pop daininko populiarumas nelauktai padidėjo po to, kai žeminantis jo areštas privertė prisipažinti apie savo homoseksualumą. "Tai klasikinė byla Amerikos teisėsaugoje, nes teisminė sistema čia yra pati "beprotiškiausia", taip jam iškeltą bylą dar rugsėjį pakomentavo Georgas Michaelas.

Daininkas, kuris turi namą Los Andžele, neprotestavo prieš ankstesnės bylos metu iškeltus kaltinimus dėl nepadoraus elgesio, todėl jam buvo paskirta 800 dolerių bauda ir viešieji darbai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (12)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (20)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (48)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (112)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.