Daininką Georgą Michaelą areštavusio policininko ieškinys buvo atmestas

Teismas atmetė Los Andželo policininko, 1998-siais metais viešajame tualete areštavusio daininką George Michaelą, ieškinį, kuriuo iš britų pop žvaigždės buvo reikalaujamas 10 mln dolerių atlyginimas už emocinį stresą.
Marcelo Rodriguezas pasirodė teisme pernai rugsėjį norėdamas išreikšti pasipiktinimą nepagarbiu video klipu dainai "Outside", kurį Michaelas išleido netrukus po balandžio mėnesį įvykusio daininko arešto už nepadorų elgesį. Šiame video klipe yra rodomas viešasis tualetas ir pamėgdžiojamas gėjaus daininko areštas Beverly Hillso parke, taip pat galima pamatyti ir juoda odine uniforma vilkinčių vyrų šokį bei du besibučiuojančius policininkus.

Rodriguezas pareiškė, kad šis klipas jam sukėlė emocinį bei moralinį stresą, ir apkaltino daininką šmeižtu. Los Andželo Aukštesniojo teismo teisėjas pirmadienį atmetė policininko ieškinį, teigdamas, kad Rodriguezas yra oficialus pareigūnas, todėl pagal įstatymus jis negali reikalauti tariamo emocinio streso žalos atlyginimo.

Britų pop daininko populiarumas nelauktai padidėjo po to, kai žeminantis jo areštas privertė prisipažinti apie savo homoseksualumą. "Tai klasikinė byla Amerikos teisėsaugoje, nes teisminė sistema čia yra pati "beprotiškiausia", taip jam iškeltą bylą dar rugsėjį pakomentavo Georgas Michaelas.

Daininkas, kuris turi namą Los Andžele, neprotestavo prieš ankstesnės bylos metu iškeltus kaltinimus dėl nepadoraus elgesio, todėl jam buvo paskirta 800 dolerių bauda ir viešieji darbai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.