Dainininkui tenka įrodinėti savo talentą

Popmuzikos žvaigždė Enrique Iglesias netrukus turės įrodyti, kad jis iš tiesų yra savo garsiojo tėvo vertas atlikėjas, o ne dar vienas "Milli Vanilli".
Pirmadienį populiarus JAV radijo laidų vedėjas Howardas Sternas klausytojams leido paklausyti įrašą, iš kurio tapo aišku, kad ispanų popmuzikos veterano Julio Iglesias sūnus visiškai neturi klausos ir tiesiog staugia pagal savo naująjį hitą "Rhythm Divine".

25 metų vokalistas priėmė iššūkį ir sutiko dainuoti "gyvai" H.Sterno laidoje. Įrašas buvo padarytas per jo koncertą Europoje, kur jis per televiziją pasirodė pagal fonogramą.

E.Iglesias atstovas "Interscope Records" įrašų kompanijoje teigė, jog atlikėjai Europos televizijų laidose dažnai pasirodo pagal fonogramą ir tikrojo jų balso pasirodymo metu negirdėti.

Atstovas teigė, jog įrašas, kuriuo pasinaudojo H.Sternas, iš tiesų buvo darytas per E.Iglesias pasirodymą, nors vėliau sakė, kad negali visiškai patvirtinti įrašo autentiškumo.

Pasak atstovo, jeigu tai ir buvo E.Iglesias, dainininkas tikriausiai "pro šalį" dainavo norėdamas palinksminti garso operatorius.

"Jam buvo nuobodu, jam nepatinka krutinti lūpas pagal įrašą, todėl jis taip ir darė", - sakė atstovas. Be to, dainininkas dėl blogos akustikos galėjo ir negirdėti savęs.

Bet kokiu atveju E.Iglesias nėra panašus į staiga išpopuliarėjusį duetą "Milli Vanilli".

Kaip paaiškėjo 1990 metais, vaikinai iš šio dueto visada dainuodavo pagal fonogramą, kurią net įrašė ne patys.

Pats merginų numylėtinis savo pareiškime sakė, jog jam patinka dainuoti "gyvai", kai tik tai įmanoma, tačiau dažnai pasitaiko, kad dėl technologijų atsilikimo neįmanoma surengti "gyvo" pasirodymo ir reikia daryti kompromisus.

"Manau, kad mano koncertai ir "gyvi" pasirodymai televizijoje su grupe viską parodo", - sakė užgautas dainininkas, pernai gavęs "Grammy" kaip geriausias vadinamosios lotynų muzikos atlikėjas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (19)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (93)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (9)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (22)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (53)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.