Dainininkui tenka įrodinėti savo talentą

Popmuzikos žvaigždė Enrique Iglesias netrukus turės įrodyti, kad jis iš tiesų yra savo garsiojo tėvo vertas atlikėjas, o ne dar vienas "Milli Vanilli".
Pirmadienį populiarus JAV radijo laidų vedėjas Howardas Sternas klausytojams leido paklausyti įrašą, iš kurio tapo aišku, kad ispanų popmuzikos veterano Julio Iglesias sūnus visiškai neturi klausos ir tiesiog staugia pagal savo naująjį hitą "Rhythm Divine".

25 metų vokalistas priėmė iššūkį ir sutiko dainuoti "gyvai" H.Sterno laidoje. Įrašas buvo padarytas per jo koncertą Europoje, kur jis per televiziją pasirodė pagal fonogramą.

E.Iglesias atstovas "Interscope Records" įrašų kompanijoje teigė, jog atlikėjai Europos televizijų laidose dažnai pasirodo pagal fonogramą ir tikrojo jų balso pasirodymo metu negirdėti.

Atstovas teigė, jog įrašas, kuriuo pasinaudojo H.Sternas, iš tiesų buvo darytas per E.Iglesias pasirodymą, nors vėliau sakė, kad negali visiškai patvirtinti įrašo autentiškumo.

Pasak atstovo, jeigu tai ir buvo E.Iglesias, dainininkas tikriausiai "pro šalį" dainavo norėdamas palinksminti garso operatorius.

"Jam buvo nuobodu, jam nepatinka krutinti lūpas pagal įrašą, todėl jis taip ir darė", - sakė atstovas. Be to, dainininkas dėl blogos akustikos galėjo ir negirdėti savęs.

Bet kokiu atveju E.Iglesias nėra panašus į staiga išpopuliarėjusį duetą "Milli Vanilli".

Kaip paaiškėjo 1990 metais, vaikinai iš šio dueto visada dainuodavo pagal fonogramą, kurią net įrašė ne patys.

Pats merginų numylėtinis savo pareiškime sakė, jog jam patinka dainuoti "gyvai", kai tik tai įmanoma, tačiau dažnai pasitaiko, kad dėl technologijų atsilikimo neįmanoma surengti "gyvo" pasirodymo ir reikia daryti kompromisus.

"Manau, kad mano koncertai ir "gyvi" pasirodymai televizijoje su grupe viską parodo", - sakė užgautas dainininkas, pernai gavęs "Grammy" kaip geriausias vadinamosios lotynų muzikos atlikėjas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (8)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (18)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (152)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (29)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (8)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.