Dainininkas "The Artist" ir vėl nesutaria su savo žmona

Mayte, atlikėjo The Artist, anksčiau žinomo Princo vardu, žmona, netrukus gali tapti moterimi, anksčiau žinoma kaip jo žmona.
Anot dienraščio "The New Your Post", porelė buvo pastebėta aršiai besiginčijant viename iš Manhattano naktinių klubų sekmadienio naktį. Kaip teigė keli tame klube buvę įvykio liudininkai, apie 2 valandą nakties The Artist pasirodė klube, kuriame rado savo žmoną Mayte besilinksminančią su supermodeliu Karen Mulder bei kitais draugais iš madų pasaulio.

Porelė karštai susiginčijo šokių aikštelėje ir viskas baigėsi tuo, kad įniršęs dainininkas paliko klubą, o Mayte ir vėl prisijungė prie savo draugų būrelio ir išbuvo klube iki 4 valandos ryto.

Vienas iš Mayte draugų dienraščiui teigė, kad dainininkas ir jo žmona šiuo metu yra nutolę vienas nuo kito, nes Princas gyvena Mineapolyje, o Mayte Ispanijoje arba Niujorke.

Be to, jis prisipažino, kad Princas labai pavydi savo žmonos jos draugams, tačiau neseniai pats buvo įsivėlęs į romaną su MTV laidų vedėja Ananda Lewis bei šokėja Desray, kuri nusifilmavo jo vaizdo klipe dainai "The Greatest Romance Ever Sold".

Princas susipažino su Mayte, kai ji šoko dainininko koncertuose, ir vedė ją 1996-aisiais. Po dviejų metų Mayte šią santuoką anuliavo, tačiau vėliau porelė ir vėl sudarė "dvasinę sąjungą", kuri, anot Princo, buvo dalis jo filosofijos vengti vedybinių kontraktų. Dainininko publicistas teigė, kad pastaruoju metu tarp porelės iškilo nemažai nesutarimų, tačiau jie vis dar myli vienas kitą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.