Dainininkas "The Artist" ir vėl nesutaria su savo žmona

Mayte, atlikėjo The Artist, anksčiau žinomo Princo vardu, žmona, netrukus gali tapti moterimi, anksčiau žinoma kaip jo žmona.
Anot dienraščio "The New Your Post", porelė buvo pastebėta aršiai besiginčijant viename iš Manhattano naktinių klubų sekmadienio naktį. Kaip teigė keli tame klube buvę įvykio liudininkai, apie 2 valandą nakties The Artist pasirodė klube, kuriame rado savo žmoną Mayte besilinksminančią su supermodeliu Karen Mulder bei kitais draugais iš madų pasaulio.

Porelė karštai susiginčijo šokių aikštelėje ir viskas baigėsi tuo, kad įniršęs dainininkas paliko klubą, o Mayte ir vėl prisijungė prie savo draugų būrelio ir išbuvo klube iki 4 valandos ryto.

Vienas iš Mayte draugų dienraščiui teigė, kad dainininkas ir jo žmona šiuo metu yra nutolę vienas nuo kito, nes Princas gyvena Mineapolyje, o Mayte Ispanijoje arba Niujorke.

Be to, jis prisipažino, kad Princas labai pavydi savo žmonos jos draugams, tačiau neseniai pats buvo įsivėlęs į romaną su MTV laidų vedėja Ananda Lewis bei šokėja Desray, kuri nusifilmavo jo vaizdo klipe dainai "The Greatest Romance Ever Sold".

Princas susipažino su Mayte, kai ji šoko dainininko koncertuose, ir vedė ją 1996-aisiais. Po dviejų metų Mayte šią santuoką anuliavo, tačiau vėliau porelė ir vėl sudarė "dvasinę sąjungą", kuri, anot Princo, buvo dalis jo filosofijos vengti vedybinių kontraktų. Dainininko publicistas teigė, kad pastaruoju metu tarp porelės iškilo nemažai nesutarimų, tačiau jie vis dar myli vienas kitą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (35)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (44)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (67)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.

M. Šedžiuvienė atskleidė, dėl ko prarado vairuotojo teises (88)

Merginų grupės „O.M.G" narė Monika Šedžiuvienė neseniai prisipažino, jog už greičio viršijimą ji yra gavusi ne tik ne vieną baudą, bet ir praradusi vairuotojo pažymėjimą. Žinoma moteris patyrė sunkumų norėdama toliau dirbti ir pasiekti koncertus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.