Dainininkas Santana vaikystėje buvo seksualiai išnaudojamas

 (1)
Lotynų Amerikos roko gitaristas Carlosas Santana sekmadienį vietos televizijai prisipažino, kad vaikystėje jis buvo seksualiai išnaudojamas.
Roko grupės žvaigždė, kurios albumas "Supernatural" pirmauja JAV muzikos topuose, teigė, kad po to, kai sulaukė 11-os, jis buvo išnaudojams kelis metus.

52-jų metų Santana, norėdamas atsikratyti išnaudojimo sukeltos baimės ir kaltės jausmo turėjo netgi gydytis, o šią savo paslaptį nuo viešumos apsaugojo net 40 metų.

"Aš jau nejaučiu jokios kaltės, gėdos ar baimės", sakė daininkas, aktyviai dalyvaujantis vaikams skirtos labdaros veikloje. Be to, kartu su žmona Deborah jisįkūrė Milagro fondą vaikams, kuriems reikia pagalbos.

Santana, kuriam buvo suteikta 11 nominacijų 10-yje kategorijų trečiadienį vyksiančiuose "Grammy" apdovanojimuose, labdaringame koncerte surinko 100 000 dolerių El Salvadoro vaikams.

Carlosas Devadipas Santana 1947-aisiais gimė Meksikoje. Sulaukęs trylikos jis grojo gitara Tijuano miesto striptizo klube. Pagaliau 1961-aisiais jis išvyko į JAV pas savo šeimą, dar prieš metus persikėlusią į San Franciską.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (51)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.