D. Trumpo patikėtinio sūnus A. Giuliani vedė lietuvę Ž. Rezgytę

 (132)
JAV gyvenimą sukūrusi lietuvė Živilė Rezgytė (38 m.) ištekėjo už buvusio Niujorko mero sūnaus Rudy Giuliani sūnaus Andrew (31 m.), skelbiama portale dailymail.co.uk.
Živilė Rezgytė ir Andrew Giuliani
© Vida Press

Jaunikio tėvas Rudy Giuliani yra vienas ištikimiausių JAV prezidento Donaldo Trumpo patikėtinių, jo sūnus Andrew yra buvęs profesionalaus golfo žaidėjas ir finansų patarėjas. Lietuvė šiuo metu dirba nekilnojamo turto srityje.

Živilė ir Andrew susipažino per 2014 metais įvykusias beisbolo žvaigždės Dereko Jeterio paskutiniąsias rungtynes „Yankee“ stadione Niujorke, o jų sužadėtuvės įvyko Lietuvoje.

„Pasipiršau Lietuvoje, prie Baltijos jūros. Mes ten praleidome savaitę. Ant jos dešinės rankos piršto užmoviau mano prosenelės žiedą. Vėliau sužadėtuvių žiedą mes išsirinkome kartu“, – „Page Six“ pasakojo Andrew.

Pora susituokė vienoje seniausių Niujorko katalikiškų šventovių – Šv. Juozapo bažnyčioje Grinvič Vilidžo rajone.

Ž. Rezgytė vilkėjo nėriniais puoštą baltą suknią su ilgu šleifu ir avėjo elegantiškais bateliais. Rankoje ji laikė baltų orchidėjų puokštę. Šviesiaplaukės nuotakos plaukai buvo susukti į kuodą, o gale įsegtas nuometas.

Po tuoktuvių ceremonijos jaunavedžiai išvažiavo tradiciniu geltonu Niujorko taksi. Medaus mėnesį jie praleis Italijoje.

Prašmatniose vestuvėse dalyvavo maždaug 250 svečių, tarp jų R. Giuliani ir jo buvusi žmona Donna Hanover, Andrew motina.

Leidinio „Page Six“ teigimu, į svečių sąrašą buvo įtraukti tokie jaunikio tėvo bičiuliai kaip buvęs JAV generalinis prokuroras Michaelas Mukasey, Niujorko beisbolo klubo „Yankees“ prezidentas Randy Levine'as, buvęs R. Gulliani rinkimų kampanijos vadovas Tony Carbonetti.

Į tuoktuves taip pat buvo pakviesti dalyvauti jaunikio draugai sportininkai: buvusi ledo ritulio žvaigždė Rodas Gilbertas, buvęs Niujorko beisbolo komandos „Knicks“ žaidėjas Johnas Starksas, buvęs amerikietiškojo futbolo žaidėjas ir treneris Lou Holtzas.

Vestuvėse dalyvavo ir Ž. Rezgytės šeima iš Lietuvos.

Leidinys pridūrė, kad vyriausiosios pamergės vaidmuo atiteko Živilės seseriai, o vyriausiasiu pabroliu vestuvėse tapo jaunikio ilgametis draugas Hugh MacKay. Jaunųjų santuoką palaimino monsinjoras Alanas Placa, o medaus mėnesį pora planuoja praleisti Italijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

D. Siaurusaitis atskleidė neseniai gimusio vaikelio lytį ir vardą (34)

Liepos mėnuo Džiugui Siaurusaičiui ir Linai Rastokaitei-Siaurusaitienei itin džiugus mėnuo – porai gimė kūdikis.

Mirė dainininkės R. Kaušiūtės tėvas (29)

Vėlų penktadienio vakarą dainininkė Rasa Kaušiūtė pasidalijo liūdnomis naujienomis. Mirė moters tėvas.

I. Stasiulevičiūtė Jazzu koncertą stebėjo su mylimuoju (97)

Į penktadienio vakarą Valdovų rūmuose vykstantį Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertą atvyko ir Ieva Stasiulevičiūtė.

Į J. Arlauskaitės-Jazzu koncertą susibūrė žymūs šalies žmonės (53)

Penktadienio vakarą Valdovų rūmuose savo solinį koncertą atlieka Justė Arlauskaitė-Jazzu. Mylimos atlikėjos palaikyti atvyko ir daugybė žinomų šalies žmonių.

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (350)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.