D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

A. Jagelavičiūtė apie savo fenomeną feisbuke: aš pati sau labiausiai wow (12)

Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksta antroji didžiausio technologijų ir inovacijų festivalio Baltijos šalyse LOGIN konferencijų diena. Penktadienio popietę čia pasirodė ir Agnė Jagelavičiūtė, kurią kalbino Dovilė Filmanavičiūtė.

Paaiškėjo naujų detalių apie interpolo ieškomą skandalingąją lietuvę (54)

Gegužės 4-ąją Lietuvos žiniasklaidą apskriejo žinia, jog Katare dingo skandalais pagarsėjusi Kristina Domasevičiūtė. Į Šiaulių policiją kreipėsi merginos tėvas, o interpolas paskelbė K. Domasevičiūtės paiešką. Netrukus buvo aptikti merginos pėdsakai.

TV prodiuserio J. Milušausko mylimoji – flamenko deivė, rengianti įspūdingus pasirodymus (2)

TV prodiuseris Justinas Milušauskas savo glėbyje glaudžia įspūdingą moterį – latvę Mariną Martinivą. Tačiau moters grožis nėra vienintelis jos ginklas. M. Martiniva – žymi flamenko šokėja, savo pasirodymus rengianti visoje Europoje.

J. Valančiūnui sukanka 24-eri: svaiginanti karjera ir užkariauta gražuolės širdis (109)

24-ąjį gimtadienį gegužės 6 dieną švenčiantis Jonas Valančiūnas ant žemės stovi kaip niekad tvirtai: būdamas dar visai jaunas jis jau yra pasiekęs stebėtinų karjeros aukštumų, turi didžiulį palaikymą tėvynėje bei mėgaujasi tuo, kas jo amžiaus vyrui vis dar yra retenybe – savo šeima.

Internete žaibiškai plinta šokančio V. Landsbergio vaizdo įrašas (575)

Profesorius Vytautas Landsbergis skaičiuoja 83-iuosius metus, tačiau ketvirtadienį įrodė – širdyje jis amžinai jaunas. Tą puikiai įrodo ir socialiniuose tinkluose plintantis vaizdo įrašas.